Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mi zavarja őt?

Szerintetek mi zavarja őt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy van egy barátnőm aki egyre inkább távolodik el tőlem...de nem értem miért. A személyiségem a stílusom tökéletes imádom a színes darabokat a kedvencem a zöld alapon lila pöttyös póló és a kedvenc piros szoknyámmal rohadt jól mutat :D főleg a párducmintás harisnyámmal és a rózsaszín szandálommal...tudom kicsit színes de mindenki ezt szereti :DD a viselkedésemmel nem történt semmi változás.A barátnőm mégis távolodik el tőlem. Mit tegyek? A válaszaitokat köszönöm előre!

2017. ápr. 8. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Lehet azért mert túl nagy az egód, mondjuk az sose baj. :D

Vagy csak szimplán nem kedvel tudod nem mindenki szerethet téged, de kérdezd meg tőle, az biztosabb pont, hogy ha tőle hallod mi az oka.

2017. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem az öltözködési stílusodból lehet egy kicsit elege. Próbáld meg egy kicsit jobban egymáshoz párosítani a ruhákat. Például a párducmintás harisnyát cseréld le zebramintásra vagy a szandálodat egy papucsra.
2017. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Teljes mértékben egyetértek az előttem válaszolóval!
2017. ápr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!