Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért kéne tovább elviselnem?...

Miért kéne tovább elviselnem? MIért kellett ekkora hisztit csapnia?

Figyelt kérdés
Egyik haverommal szakított a barátnője januárban, akkor kb. 3 éve voltak együt. Haverom utána letargikus állapotba került, nem nagyon beszélt 1-2 hétig senkivel utána elmondta az ő szemszögéből mi volt. Nagyon rosszul élte meg a szakítást, de mostanra sem sokat javult. Pénteken elmentünk szórakozni nagyon jó volt a hangulat, egészen addig amig az említett haver oda nem ült az asztaltársaságunkba. Annyira lehúzta az egész beszélgetés hangulatát, hogy elegem lett. Elmondtam neki ott helyben, hogy ennyi elég lesz a siralmaiból meg a nagy szerelmi téziseiből. Nem az első alkalom volt eleinte elnéztük neki mert szakítás után rossz szokott lenni de mikor valaki minden témát arra terel ki, hogy neki mennyire rossz meg őt milyen csúnyán dobták, az nekem már sok. A végére olyan hisztit lecsapott, hogy én nem tudom mi a szerelem, nem értem mennyire össze van most törve meg milyen szívtelen gonosz szemétláda vagyok. Aztán felpattant és elment.

2017. ápr. 9. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem egy haver évekig nyomatta ezt, mostanra lett elegünk belőle.. Mindig besértődik, de mindig vissza akarja fúrni magát, és a 3. sor után már az ő sérelmeiről beszél. Rá kell hagyni és elzavarni a búbánatba, ha nem képes felhúzni magát társasági segítséggel.
2017. ápr. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En mar ket eve szenvedek egy ilyen barattol. Szerintem nem kell elviselni ennyi ido utan. Inkabb zard le a baratsagot, talan mindketten jobban jartok. En is ezt fogom most tenni.
2017. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha barátja vagy, javasolhatnád neki, hogy keressen fel egy szakembert, aki tud neki segíteni.
2017. ápr. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!