Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van értelme így váratlanul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme így váratlanul ráírni?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném tudni(első sorban lányok véleményére lennék kíváncsi) hogy mennyire jön ki hülyén az hogyha egy lányt nagyjából csak látásból ismerek, és ismeretlenként ráírok facebookon olyan szöveggel hogy "szia, megláttalak ma délután/tegnap/a minap X helyen, de olyan gyorsan eltűntél hogy alakalom sem adódott a beszélgetésre, szívesen megismernélek"?


A helyzet az hogy nagyjából tényleg csak 3 percig ültünk egymás mellett, mindketten a munkánkban elfoglalva, nem volt alapvetően semmi ügy amiért szóba lehetett volna elegyedni. Aztán elkezdtem szemügyre venni, gondoltam elég aranyos, viszont elég hamar már el is viharzott valahova.


Azonban megtaláltam facebookon, a környék illetve környezet ahol megfordulunk mind a ketten is azonos, de azért van annyira nagy hogy kicsi legyen az esélye annak hogy véletlenül újra összefussunk csak úgy a közel jövőben. Szóval mit gondoltok, hagyjam inkább a fenébe mert úgysem tud sokra vezetni az ilyesfajta kapcsolatfelvétel, vagy valahogy azért van megoldás?



2013. okt. 2. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Van.
2013. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Próba szerencse!
2013. okt. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem veszíthetsz semmit, próbáld meg :)
2013. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!