Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Más is ilyen? Elég furcsa a...

Más is ilyen? Elég furcsa a barátnőm :D

Figyelt kérdés

Egyik barátnőm elég morbid.De tényleg nagyon morbid.14 éves,de olyan poénokat tud ellőni,ami rettenetes,de valahogy még is viccesé teszi.Rettenetes dolgokon is képes neveti.Mindig röhög,ha látja,hogy valaki elesik.Múltkor egy kislány elesett és alig tudta visszatartani a nevetést.El is fordult,hogy ne röhögje ki,de alig tudta megállni.

Egy hónapja a suliban megnéztük a Sorstalanság című filmet.Mikor meglátta,hogy kukacok vannak a srác lábában,majdnem röhögött egy nagyot.

Mikor a srác mellett feküdt a barátja hullája,akkor is kuncogott,és még gondolkodott is rajta(hogy a srác csak azért szagolja a hullát már kb.2 napja,hogy kapjon még egy adag ételt)

A hegyesebb tárgyakat mindig megnézi és megfogdossa (ha teheti).Múltkor a tanár előszedett egy fogót(ami Jason-nek van a Tokyo Ghoul-ban),és azt is megfogdosta.

Egyszer valaki behozott eg dobócsillagot és azt is elkezdte nézegetni.Az ollójával is szokott játszani.

Mindig tönkreteszi vele a füzet/könyv borítókat.Körzővel is ugyanúgy játszik.Mindig nézi,hogy van-e még éle,meg hogy milyen éles.

Az ollóját fertőtleníteni szokta,volt hogy meg is élezte kicsit,hogy jobb legyen.

Mindig jókat lehet nevetni rajta,de azért furcsa is.Szép lány,és kedves is,de belülről már nem annyira.Ilyen Yandere típusú :D


Más is ilyen ?Vagy valaki ismer ilyen embert ?Sokan elmebetegnek és bolondnak tartják.Az lenne vagy csak simán furcsa ?



2017. ápr. 10. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
60%
Nem szeretem amikor valaki más kárán nevet.
2017. ápr. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

"Mindig röhög,ha látja,hogy valaki elesik.Múltkor egy kislány elesett és alig tudta visszatartani a nevetést"


Na eddig olvastam. Ez nálam kiverte a biztosítékot. Mi olyan vicces azon,ha más elesik? Utálom az ilyen embereket. Ő még biztos nem esett el soha,mi? Neki hogy esne ha kiröhögnék?

Remélhetőleg majd kinövi ezt a viselkedést. Valószínű,hogy csak azért csinálja ezt,mert azt hiszi,hogy ez menő. Pedig nem az.

2017. ápr. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Elég idióta.
2017. ápr. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
60%

Tényleg rohadt vicces mások kárára viccelődni... aha... ja, nem is.

És még nem vágta meg magát?

Fura, az biztos.

2017. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Simán csak figyelemre vágyik. Sok tizenéves kis csaj viselkedik így, pár év múlva kinövi (remélhetőleg).
2017. ápr. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezhetem, hogy miért lettem így lepontozva? Mi rosszat írtam?

Ez, amúgy vonatkozik a többi válaszolóra, ők se írtak elítélendőt.

2017. ápr. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért lettél lepontozva.Nem értékeltem még egyik választ sem.Még csak most néztem a válaszokat.

Nem kell aggódni,mindenkit felpontozok :D


Amúgy azon is nevet ,ha ő esik el.Magát is kineveti.Elég önbizalomhiányos,de nem vágyik figyelemre.Inkább kerüli a figyelmet.Nem szereti,ha összefogdossák.Szó szerint.Nem nagyon lehet megölelni,megpuszilni sem lehet.Néha-néha megengedi,hogy megöleljük,de nem éppen a kedvence.

2017. ápr. 10. 17:30
 8/19 anonim ***** válasza:
meglehet hogy szadista
2017. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem erősen szellemi fogyatékosnak tűnik. Szegénynek az agyi szintjét egy 3 éves is lekörözi.
2017. ápr. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
49%
Én is morbid vagyok, de nem kapok röhögőgöcsöt ha valaki elesik. A morbid az, hogy beteges dolgok iránt érdeklődsz, nem az, hogy random dolgokon röhögsz. A csaj h lye, ennyi.
2017. ápr. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!