Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy tudnék Debrecenbe barátok...

Hogy tudnék Debrecenbe barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Badoon mindenki kapcsolatot akar,tehát az kilőve,viszont nagyon szeretnék barátokat, de tojik rám mindenki :/
2017. ápr. 11. 22:28
 1/9 A kérdező kommentje:
20 L
2017. ápr. 11. 22:29
 2/9 anonim ***** válasza:

Egy lánytól a fiúk általában kapcsolatot akarnak, nem pedig barátzónát. Főleg, ha a neten ismerkednek. Persze vannak kivételek, csak pechedre nem valami sok. Plusz ha minimálisan sem jóképű, akkor valljuk be, még barátként is eláshatja magát nálad.


A lányok meg igen, tojni fognak rád. Egyébként is ki a franc ismerkedik Badoon? Azt hittem az a vacak már évek óta lejárt lemez :D


Járj olyan helyekre sportolni, ahol több ember van. Járj el csoportos tevékenységekre, lépj be valami klubba, vagy a frász tudja. A lényeg, hogy olyan helyre menj, ahol sok az ember, a többit majd elintézik ők. A bulik felejtősek, az nem ismerkedésre van, hanem grrrh.


Az az igazság, hogy 20 évesen már eléggé nehéz barátokat találni. Viszont azt sem értem, hogyha ennyi ember panaszkodik magányra a neten (ezen az oldalon is), akkor mi a francért nem írtok rá egymásra, beszélgettek VIDEÓCSEVEGÉSBEN (bezony, így konkrét képet kapsz az emberkéről) és zörrentek össze valahol. Olyan nehéz ez? Ugyan már, dehogy az. Itt kínlódtok ahelyett, hogy ezt megcsinálnátok. Na, hajrá.

2017. ápr. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jajj, köszi neked is nagyon :) . Igen amúgy azon vagyok hogy innen szedjek össze magányos embereket . Az a sport meg amit én űzök az nem ismerkedésre való
2017. ápr. 12. 01:34
 4/9 anonim válasza:
Szia! Ha gondolod nekem írhatsz,most kerültem Debrecenbe az egyetemre és még nincs sok barátom itt. Aztán mindig jól jön egy pár új. :D 19/F
2017. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sztm lányként nem nehéz akár barátokat szerezni.....
2017. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Utána kell menni a dolgoknak.


Ha tanulsz még, akkor csoporttársakra, ha dolgozol, akkor munkatársakra „rá lehet akaszkodni” egy-rgy buli kedvéért.

Hobbin-sporton keresztül

2017. ápr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen sportot űzöl? Nekem írhatsz :)
2017. ápr. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van még esetleg valaki aki ismerkedne Debrecen,Szoboszló környékéről?29f
2017. ápr. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
en debreceni vagyok nekem nyugodtan irhatsz :) 19/L
2017. júl. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!