Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol és hogyan szerezhetnék...

Hol és hogyan szerezhetnék barátokat?

Figyelt kérdés

A gimi utolsó évét taposom, sokat tanulok. Társastáncolni járok egy felnőtt formációs csoportba hetente egyszer, de nincs partnerem, így a tanárral táncolok. Az iskolában egy barátnőm van, de ő nem lakik a városban és csak a suliban tudunk találkozni. A többi osztálytársammal elég vegyes a viszonyom, sok emberben csalódtam, másokkal kezdettől fogva nem voltunk jóban. Régen gitároztam, de abba hagytam, mert nem volt rá időm.

Szeretnék barátokat szerezni, de úgy látom, ez egyre nehezebb. Én nem járok el bulizni, nem iszom, ez nagyon távol áll tőlem.

Hol és hogyan tudnék barátokra szert tenni? Néha jól esne elmenni valakivel lófrálni, vagy beülni valahova egy kávéra beszélgetni.

18L


2017. ápr. 11. 23:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz sportolni, és van rá időd, menj el pár helyre csoportos edzésekre. Biztosan lesznek veled egykorú szimpatikus emberek. Légy feléjük nyitott, hogy a későbbiekben ne csak edzésen találkozzatok.
2017. ápr. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Régen röpiztem, de nem volt rá időm, ezért azt is abba hagytam. Most táncpartnert keresek, mert versenytáncolni szeretnék, de sajnos a környéken esélytelen bárkit is találni.
2017. ápr. 11. 23:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmm, én nem szeretem a kávét. Sem a táncot.
2017. ápr. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tölts le online videójátékokat.
2017. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én táncoltam volna veled. Tavaly pont majdnem táncoltam én is egy lánnyal. Szívesen megismernélek.
2017. ápr. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy hová valósi vagy?? :)
2017. ápr. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nőként szerintem több esélyed van barátok találására. Szívesen megismerkedek bárkivel de kocka vagyok.



28F

2017. ápr. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát... ezzel ugye az a baj, hogy alapból nincs senki, akivel kimozdulhatnál. Ezért otthon ülsz (megértelek, egyedül elég unalmas lófrálni). Viszont ha otthon dekkolsz, akkor bizony nem nagyon fogsz másokkal találkozni (grat, sherlock :D), viszont ki sem fogsz menni, mert magányosan, egymagadban nem vagy el. Ergo ugyanabban az ördögi körben kóvályogsz, mint az emberek egy jó nagy adalék százaléka.


Sajna nincs megoldás a problémádra, ez a nagy helyzet. Te magad lehetsz max megoldás, értsd: muszáj kijárnod és mások társaságát keresni, még akkor is, ha ennek a mostanra elég antiszociális éned ellent mond. Tényleg nincs más mód. Sokan ajánlják a netes barátságokat, de ugyan-ugyan. Az is csak pótléknak jó, egy valódi barátot semmi sem vált ki. Utóbbi pedig ha nincs gyerekkorod óta, akkor felnőtt korban sem nagyon fog becsobbanni az életedbe. Max a párod, de az megint más tészta :D

2017. ápr. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nem az ország másik felén laksz, én szívesen barátkoznék Veled, mivel nekem is hiányoznak ezek a dolgok :)
2017. ápr. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nehézkes... itt lehet ismerkedni talán, nekem sikerült. Úgyhogy nem alaptalan, aki itt szeretne 😃


De azért élőben könnyebb találni olyat, akivel valóban találkozhatsz is.


Nyáron vállalj diákmunkát, foglalkozz többet a hobbijaiddal, próbálj meg ezeken a helyeken ismerkedni :)

2017. ápr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!