Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Néha eljárok bulizni, de nem...

Néha eljárok bulizni, de nem akarok alkoholt inni, olyankor pedig mindenki erőlteti. Miért teszik ezt?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajtburegrba miért van sajt??
2017. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%

első elég gáz, aki nem tud alkohol nélkül bulizni...:D


egyébként meg inni ihatsz, azzal nincs baj, ha valaki megkínál egyszer...csak aki ennyire erölteti, gondolom majd bátorít, hogy igyál még...sose értem az ilyet, semmi gondom nincs azzal, ha elmegyek egy társasággal bulizni, és isznak..néha én is, de főként ha meghívnak, én magamtól nagyon ritkán költenék akár 1 korsó sörre is, van, hogy jól esik, de ennyi...


azért teszik, mert olyanok, mint az első...azt hiszik, hogy csak akkor jó, ha be lehet bszni.

2017. ápr. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És miből vontad le ezt a kövrtkeztetést?? Mondatom melyik részéből???

Egy tök értelmetlen kérdésre amire te sem tudtál magyarázatot adni és nyilván valóan a kérdező sem komolyan kérdezte milyen normális választ lehetne adni ?? Az meg hogy nem érted az iróniát(valamiért azt gondolom fogalmad sincs róla miaz) az meg a te egyéni szociális problémád.

2017. ápr. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
82%
Úgy gondolják, hogy alkohol nélkül nincs buli. Ha nem szereted az alkoholt, akkor inkább ne járj bulizni. Én is így kerülöm el az ilyen helyzeteket.
2017. ápr. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!