Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek előfordult már olyan,...

Veletek előfordult már olyan, hogy tetszett egy lány nektek, de valamilyen külső okból kifolyólag nem jöttetek vele inkább össze?

Figyelt kérdés

Például az akadályozott a kezdeményezésben, hogy pl elálltak a fülei, O lába volt, kiugró álla vagy épp nagy orra.

És tetszett nektek a lány, de ilyen apró hibák miatt mégse kellett nektek. Erre gondoltam. Ilyen volt már veletek? Miért zavartak ezek a kis hibák, ha minden más rendben volt rajta?

Érdekelnek a tapasztalaitok, véleményetek is.



2017. ápr. 14. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég összeegyeztethetetlennek hangzik, ha valami (valaki) tetszik, akkor az pont azt jelenti hogy nincs rajta semmi olyan ami miatt nem kellene. Ha pedig van, az eleve ellentmond azzal hogy tetszik.
2017. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az ilyen kis ,,hibák" nem számítanak. Sokkal inkább azért nem jöttem össze a lánnyal, mert tudtam, hogy úgyis megcsalna egy idő után...mint mindegyik...
2017. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

persze, külső okok amiért nem jöttünk össze:


- én nem tetszettem neki

- volt pasija

- kiderült ismerkedésünk alatt.. hogy terhes a pasijától

2017. ápr. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, volt néhány dolog ami alakulni kezdett, de őszintén szólva tudtam, hogy függetlenül jobban érezném magam.
2017. ápr. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!