Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek? Jogos...

Mi a véleményetek? Jogos volt? 14/L

Figyelt kérdés
Volt egy barátnőm, aki mellett mindig ott voltam bármi volt, tényleg mindig számíthatott rám, rengeteg emberrel vitatkoztam miatta, aztán elkezdett sértegetni, bunkózni, és olyan megjegyzéseket tett a külsőmre, hogy napokig nem ettem, egész éjjel tornáztam, hogy fogyjak és vagdostam magam. Csütörtökön tesi órán mikor kiküldött a tanár az öltözőbe és senki sem volt bent, jött egy gondolat, hogy beleköpjek az üvegébe. Nem szokásom ilyet csinálni, de nagyon jól esett.

2013. okt. 13. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem volt jogos és értelmes se.

Lesüllyedni a másik szintjére? Gratulálok!

2013. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. okt. 13. 13:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fujj! Ilyet soha nem csinálunk, még ha beszólongatnak se!!
2013. okt. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És főleg ne vagdosd meg egy ilyen hülye(ség) miatt.
2013. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
már késő...
2013. okt. 13. 17:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Figyi, marha nehéz kamasznak lenni, emlékszem, mert voltam én is...

Tényleg ne bántsd magadat. De mást se. Bár önvédelemből lehet, csak ne legyen cél az ártás, önvédelemből se, hanem a lehető legenyhébb, de már hatásos módon védd meg magad.


Inkább pl énekeld ki magadból a fájdalmad, vagy más módon add ki, ugrálj az ágyadon, üvölts, stb... ahol, amikor, amit lehet, de úgy, h ne árts másnak, a támadódnak legfeljebb, de neki se feltétlenül, csak ha elkerülhetetlen.


Tele van szemét emberekkel a világ, de ez egy jó mérce ahhoz, h megtudd: mit jelent (ehhez képest) jónak lenni.

Eldöntheted, jó maradsz-e (bár megvéded magad , épp csak, amennyire kell), vagy lealjasulsz a rosszak szintjére.


Megértem az érzelmed mindenesetre, mert jó voltál a barinődhöz, ő meg "hálából" belenyúlt egy érzékeny pontodba.


LÉPJ (hajts) TÚL A SZITUN! ;) Szal' ne emészd magad, ne bántsd magad, ne m éri meg. :)


[link]


[link]


[link]

2013. okt. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Angelik@ ***** válasza:

Lehet többet ért volna ha telibe hányod a kis üvegcsét és több kört fut tesi órán a kelleténél.:DD

Hát persze hogy nem jól tetted. De ezen változtatni már nem tudsz, legközelebb gondold meg kétszer, mielőtt cselekszel.

2013. okt. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!