Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátom nem akar...

A legjobb barátom nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés

Ha Fb-n írok neki akkor annyit ír vissza hogy most nem ér rá ez először oké volt,de hogy mindig ennyi ha ráírok,már nem annyira hiszem el hogy nem ér rá mert mindig amikor mondja h nem ér rá be van jelentkezve és percenként oszt hivatkozásokat bezzeg arra hogy velem írjon.Arra sosem ér rá.Ha meg személyesen oda megyek hozzá akkor olyan erőltetetten beszél,szinte csak válaszol ha kérdezek de semmi mást nem mond.Hagyni a barátságot meg nehéz lenne mert 3 éve legjobb barátok voltunk,de kb. 3-4 hete ez van,mit tegyek?

Ő 12/L én 11/L


2017. ápr. 16. 12:33
 1/6 A kérdező kommentje:
A kérdésből annyi véletlenül lemaradt h"A legjobb barátom nem akar velem lenni mit tegyek"?
2017. ápr. 16. 12:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyen megkérdezni tőle, hogy mi a baja. Lehet, hogy érte valami rossz az életben amiről nem szívesen beszél. Azért kérdezz rá mindenképpen :)
2017. ápr. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is megkérdezném, hogy mi baja, miért változott meg.

De a leírtak alapján ti nem vagytok legjobb barátnők. Te is hanyagold kicsit, barátkozz másokkal, hátha észhez tér..

2017. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Te is hanyagold kicsit, barátkozz másokkal, hátha észhez tér"


Nem.

Nem tér észhez!

Láthatóan elunta a kislányt valami miatt.

Megkönnyebbülne, ha nem zavarná tovább...

2017. ápr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utána másnap amikor meglát egyből érezteti h a legjobb barátom szóval nem értem
2017. ápr. 19. 14:43
 6/6 A kérdező kommentje:
Megmondja is h a legjobb barátom
2017. ápr. 19. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!