Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baj, ha internetes barátom van?

Baj, ha internetes barátom van?

Figyelt kérdés
Nemrég rámírt egy ember (egyébként ezen az oldalon) az egyolik válaszom után. Dumálni akart,én meg belementem. Jobban elbeszélgettem vele,és megismeretem. Le vagyok maradva a technikával kapcsolatban,ezért nem vagyok fent semmien közösségin,csak itt. Engem úgy tanítottak,hogy ne álljak szóba olyanokkal,akiket nem ismerek. Tök jófej,jól el tudok beszélgetni az illetővel. Van közös témánk. Baj,ha barátkozok olyan (egyépként velem egyidős) emberrel,akit nem látok,nem ismerek?

2017. ápr. 17. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, megtudja anyukád és elnáspángol...:D
2017. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de azért légy óvatos. Ne adj meg személyi adatokat. Sokan nem azok, akiknek mondják magukat, de nem mindenki ilyen azért. Én is szoktam ott beszélgetni. Az idiótákat tiltom max. Ennyi
2017. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj ha neten ismerkedsz, de egy valamit sose felejts el:

"messziről jött ember azt mond amit akar" Vagyis neten keresztül bárki bármit írhat magáról az nem biztos, hogy igaz is.

Lehet nem is egyidősek vagytok, de lehet, hogy az.

Sose adj meg adatokat magadról, és sose küldj meztelen képeket magadról mert visszaélhetnek vele.

2017. ápr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: nem fog, bármit is csináltam,még nem vert meg semmiért (pedig csináltam már ezt-azt :D)

#2: erre én is gondoltam. Természetesen semmilyen információt nem adtam meg. Konkrétan tudja a nevem,a kedvenc színem és ennyi. Egymásról nem igazán beszélgetünk. Van más témánk :D

2017. ápr. 17. 18:22
 5/9 A kérdező kommentje:
#3 tudom,eszem ágában sincs. És tudom hogy bárki bármit mondhat. Hallottam történeteket is ilyenekről. De azért köszi:D
2017. ápr. 17. 18:25
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne baj? Kinek nincs internetes barátja manapság?
2017. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem baj. Csak okosan.

Nem tudhatod, hogy valóban annyi idős-e, mint te, igazából semmit sem tudsz róla, mert bárki bármit írhat magáról.

Szóval ez nem igazi barátság.

2017. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ennek is volt néhány.

[link]

2017. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Haláli a #8-as linkje :-))))
2017. ápr. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!