Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem érdekessé a...

Hogyan tegyem érdekessé a beszélgetést? 19/f

Figyelt kérdés

ideig óráig el tudok beszélgetni emberekkel utana viszont lelankad,kb nem erdekli oket amit mondok. Ugyanigy vagyok a lanyok teren is. Tul komolyan probalok beszélgetni,de ha meg "poénos" vagyok azt nem veszik és jön a flegmázás..


köszönöm az értelmes tanácsokat?:)


2017. ápr. 20. 01:43
 1/3 anonim válasza:

Jó kérdés. Téged érdekel, amit ők mondanak?

Én személy szerint nem mindig igénylem az adatcserét, az olyan, mintha interjúztatnának, vagy mintha nekem mondaná fel valaki az önéletrajzát.

Hogyha apróságokról el tudunk beszélgetni, azt többre értékelem. Mint ahogy a haverjával megtárgyalhat bármit az ember. Az amúgy is jóleső lehet, ha valaki rögtön a kedves ismerőseként és nem idegenként kezel. De mondom, lehet ez csak én vagyok.:)

2017. ápr. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ősi pszichológiai trükk: mindig akkor fog a beszélgetőpartner érdekesnek találni, ha őt beszélteted. Azaz kérdezel tőle, róla.

pl.

-Tegnap tök jó hamburgeresnél voltunk.

-Az új burgerezőben, a kilencben?

-Igen, ott. Nagyon király cheesburgert ettünk a csajokkal.

-Azt én is nagyon szeretem. Jó sok sajt volt benne?

-Igen, és képzeld el, hogy olyan nyúlós volt, hogy ráragadt a nemtommire és blablabla ...


Érted? Mindig figyelj, és kérdezz RÓLUK. Imádni fognak veled beszélgetni, csevegési rutint szerzel, és egy idő után már átfordul a dolog, oldottá és érdekessé válik a beszélgetés.


Ugyanis minden ember számára a legértékesebb téma önmaga, s a legszebb zene füleinek a saját neve. Ilyenek vagyunk :)

2017. ápr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2-es válszoló:érdekes fejtegetés.Az emberek valóban szeretik ha hagyod őket beszélni,kérdezel tőlük.De van aki ilyenkor átesik a ló másik oldaláról és csak magáról beszél egyfolytában,ömlik belőle a szó.Igényli a társaágodat mondván régen beszélgettünk egy jót :-)de amásik fél ezt monológnak érzeheti.
2017. ápr. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!