Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e esélyem? Ezt jó irányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e esélyem? Ezt jó irányba lehetne-e terelni? Mit tehetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy csaj akivel beszélgetünk. Nem messze dolgozunk egymástól. Mindig kérdezgetjük egymástól, hogy mi van a másikkal, meg minden. Sikerült többször is megnevettetni. Úgy tudom, hogy nincs párja. Mindig sok vidám hangulatjelet küld az üzeneteiben is. Meg hazefelé is mindig integet a buszról. Zenéket is küldünk át egymásnak. Meg kérdeztem tőle, hogy lett volna-e kedve moziba jönni tegnap. Azt felelte, hogy talán igen, eljött volna. Utána rákérdeztem még, hogy lenne-e kedve eljönni egy pár nap múlva moziba. Azt felelte, hogy majd meglátja.
2017. ápr. 3. 11:51
 1/2 anonim ***** válasza:

kicsit hülye taktika ez az állandó talánja, de ok nélkül nem akar felpezsdíteni...de szerintem van esélyed, de mondj egy konkrétumot neki és ha belemegy, akkor menjetek :)


24F

2017. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez meg már milyen kérdés, hogy lett volna-e kedve velem moziba jönni tegnap? Legközelebb azt kérdezd meg tőle, hogy van kedve moziba menni holnap?

De tudod mit? Inkább ne kérdezz semmit, egyszerűen hívd el moziba!

2017. ápr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!