Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, valamint mit tehetné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, valamint mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Nem rég lett vége egy kapcsolatomnak. Szerettem az illetőt de már a 2 esélyét is elrontotta. Pròbaltam elterelni a figyelmemet ròla és megszakìtani a kapcsolatot de rajöttem kicsit labolis lettem mostanra. Van olyan nap amikor pl nem hiányzik és kész de van amikor eléggé rossz kedvem van a hiánya miatt és a sìrás kerülget miatta hogy mennyire hiányzik.

Mit tehetnék ez ellen?


2017. ápr. 16. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, adj időt magadnak! És ne keresd, az idő megoldja...


30/F

2017. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Telhetne gyorsabban az idő. Kezdem elég h*lyén érezni magam emiatt.
2017. ápr. 16. 19:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem 1.5 évembe tellett kijönni egy hosszú kapcsolatból.


Próbáltam néha siettetni, ismerkedtem más nőkkel, randiztam, de nem működött, amíg túl nem léptem rajta teljesen. Ezen nem lehet segíteni, az időt nem tudod felgyorsítani, csak hagyd, hogy magától elmúljon az érzés, arra figyelj, hogy ne kapaszkodj bele túlzottan, mert azzal csak megnyújtod

2017. ápr. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne arra várj, hogy majd elmúlik - élj!
2017. ápr. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Azt mondják az idő minden sebet begyógyit... Talán ezért kell annyit várni az orvosra... Hát minimanó jobban teszed ha élsz, és aktívan élsz, mert az üres perceidben csak az agyad fog kattogni...
2017. ápr. 17. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!