Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Létezik igaz barátság?

Létezik igaz barátság?

Figyelt kérdés
Bővebben kifejtem. Szóval ha adott 2 barátnő,és az egyik lánynak tetszik a barátnője exe, illetve a fiúnak is a lány,akkor a lány képes arra, hogy elfelejtse azt a fiút, és ne árulja el a legjobb barátnőjét?
2017. ápr. 22. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
Ez nem igazi barátsàg.En nem lennék arra képes,hogy a baràt, vagy baràtnö exével keressem a kapcsolatot.Ezt hivjuk igaz baràtsàgnak.
2017. ápr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kicsit hülyén fogalmaztam . Én is így gondoltam ,hogy van-e még ilyen igaz barátnő.
2017. ápr. 22. 11:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Van,a legjobb baratánőm exe kb 2héte rám hajtott egy buliban,én meg szépen elküldtem melegebb éghajlatra.😄
2017. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy 😇😇
2017. ápr. 22. 11:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak nem szeretnél kapcsolatba kerülni a barátnőd volt pasijával?

Mert ha nem akarnak egymástól semmit a barátság a barátnőddel nem romlik még meg ez miatt hiszen nincs közük egymáshoz.

De aki belemegy egy ilyen kapcsolatba annak ellenére, hogy a barátjának/barátnőjének nem tetszene sokat elárul erről az "igaz barátságról".... Szimplán álszenteskedő szöveg.

2017. ápr. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem áll szándékomban ilyet tenni. Csak érdekel, hogy létezik e igaz barátság .
2017. ápr. 22. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!