Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen dolog ez egy barátnőtől?

Milyen dolog ez egy barátnőtől?

Figyelt kérdés
MIndketten introvertáltak vagyunk, egyikünk sem egy nagy társasági lény, de ha én nem írok rá, akkor ő kb 2-3 hétig nem is jelentkezik. Régebben 2-3 naponta írtam neki, beszélgetést kezdeményeztem, ami nem is volt egyoldalú, bekapcsolódott, mesélt..Csak meguntam, hogyha én nem írok neki, akkor ő hetekig tök jól elvan. Mkor volt barátja, azt hittem, amiatt hanyagol, de nem. Hétfőn lesz 2 hete, hogy szakítottam barátommal, aznap találkoztunk, és bőgtem neki, utána pár nap múlva ráírtam valami miatt, és akkor kérdezte, hogy vagyok, de azóta semmi(kb. másfél hete). Pedig nálam ez annyira alapvető lenne ellenkező esetben egy szakítás után, hogy megkérdezem azért pár naponta a barátnőmet, hogy hogy viseli a dolgokat..
2017. ápr. 29. 07:30
 1/8 Blondie.W ***** válasza:
41%
Érdek barátság. Az a lány nem a barátnőd, te csak egy ember vagy neki, akivel lóghat. Ennyi.
2017. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ugyan már egyes! Vannak emberek, akiknek nehezebben "áll rá az agyuk" az írásban kommunikálásra, ennyi. Én amikor fél évet kint voltam Angliában konkrétan egyáltalán nem tartottam a kapcsolatot az itteni barátaimmal, mondjuk azóta már eltelt némi idő + volt egy kis enyhe depresszióm is. Van ez így.
2017. ápr. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azért nem írok rá emberekre, mert hajlamos vagyok azt hinni, hogy csak én akarok beszélgetni, és ilyenkor csak nyűg vagyok. Ezért ha valaki ír, azzal elbeszélgetek, ha meg nem ír, akkor nem.
2017. ápr. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát én akkor hanyagolok így egy embert, ha nagyon egyoldalúnak érzem a beszélgetést. Sajnos sokan használtak engem is szemetesládának.

Nézd meg, hogy arányaiban te mennyit írsz és mennyit FOGLALKOZOL a problémáival, mert ha le is írja, de mondjuk alig reagálsz rá, akkor lehet ezt unta meg.

2017. ápr. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pont hogy én vagyok az, aki mindig érdeklődik a dolgairól, és mindig mindenre reagálok érdemben arra, mit ír...
2017. ápr. 29. 19:35
 6/8 Blondie.W ***** válasza:
2-es. Ez a te véleményed. :D Én is leírtam a Sajátomat. Nekem az olyan nem barát, aki sz.rik a fejemre. Ennyi.
2017. ápr. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként ezt én sem tartom jó dolognak, hogy hosszú időn keresztül azért nem beszélni, mert mondjuk írásban nem szeretek..Mellesleg barátnőm pont ilyen, sokat van otthon, nehezen kimozdítható, és facen éli az életét. Nem megosztásokkal, meg képekkel, mert azokat egyáltalán nem rak fel, hanem ott szokott beszélgetni.
2017. ápr. 30. 06:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, nem jó. Ahogy annyira az sem jó, ahogy az egyik legjobb barátom néha a legnagyobb hülyeségekre akar rábeszélni, vagy ahogy a tesómnak be nem áll a szája amikor részeg (de hogy olyan szinten nem, hogy az filmbe illő). Ettől függetlenül bírom őket.

Csak annyit mondok, hogy nem kell egyből arra gondolni, hogy a lány egy gonosz áruló, vagy, hogy le se sz*r, de persze lehet, hogy így van, ezt te tudhatod a legjobban kérdező.

2017. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!