Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit lehet tenni? Érdemes...

Mit lehet tenni? Érdemes folytatni?

Figyelt kérdés

Tavaly szeptemberben kezdtem sulit, ott megismerkedtem egy lánnyal, jó barátok lettünk.


Idén össze jött egy pasival és már minden barátja ismeri, szülők, minden. Közös képek Facebookon, minden van.


Engem nem kedvelnek a szülei, se a barátai illetve rossz szemmel nézik ezt a barátságot az ismerőseim, osztálytársak is.


Engem senki se kedvel, a pasi meg egy részeges alkoholista aki az apján élősködik, nem dolgozott már 1 éve és Őt persze Mindenki bírja.


A frusztrációm is zavar e miatt. Mindketten nagyon kedveljük egymást, de úgy érzem, hogy ebből dobbantanom kell.


2 érv van... nem szabadna hagynom, hogy befolyásoljon, hogy mit gondolnak mások meg nem kellene megbántanom, de félek attól is, hogy ez azért megmérgezi a barátságunkat.


Mit tegyek? :(


22/F


2017. ápr. 29. 15:39
 1/1 TR75 ***** válasza:

Ha csak barátok vagytok, és semmi más, és nem is valószínű, hogy más lesz, akkor nem kell feltétlenül eltűnnöd, de lehet, hogy nagyobb távolságot tarthatnál (közben tudatnád vele, hogy ettől függetlenül számíthat rád).

Azt vele kellene megbeszélned, hogy ki miért milyen szemmel tekint erre a kapcsolatra.


"Engem nem kedvelnek a szülei, se a barátai illetve rossz szemmel nézik ezt a barátságot az ismerőseim, osztálytársak is.


Engem senki se kedvel..."


Bocs, hogy ezt mondom, de valamit itt nem mondasz el, nem tudom, mi ez, de valami oka van annak, hogy nem kedvelnek (nem feltétlenül valamilyen emberi hibára gondolok a részedről, lehet ez valamilyen sztereotip dolog mások részéről, valamilyen hibás következtetés, félreértés is; az is probléma lehet, ha te 22 vagy, a lány meg 15 - mert az ő korát nem írtad meg).

Szóval, erre így nem nagyon lehet mit mondani.

2017. ápr. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!