Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Sok ember idegesít, vagy...

Sok ember idegesít, vagy szimplán csak untat. Miért? Többi lent.

Figyelt kérdés
Nem tudok mélyebb kapcsolatokat kialakítani emberek között, szinte nincs olyan ember, akit félnék elveszíteni. Egy idő után mindenki untat, vagy találok bennük valami hibát, és elszigetelem magam tőlük. Nem tudom, miért vagyok ilyen, és nagyon bánt, hogy nincsen egy legjobb barátom.

2017. máj. 2. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb. én is ilyen vagyok. Az ilyen emberek visszahúzódóak, nincs szükségük (szorosabb) barátságokra. Ha zavar, hogy nincs legjobb barátod, akkor járj olyan helyekre, ahol tudsz ismerkedni. Tudom, könnyű ezt írni, nem mindenki sikeres a barátkeresésben. Ezért én nem is keresek új barátokat. Csak néhány barátom van, de annyi elég is. Néha dumcsizom velük, de nincs kedvem jobban elmélyíteni ezeket a kapcsolatokat, hiszen engem egy húsz perces beszélgetés is kimerít. A magányt jobban kedvelem.
2017. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bekecs Béla ***** válasza:
0%
Biztos nem találkoztál még ilyen tökéletes emberekkel mint te vagy. Gondolom szótlanul, vagy esetleg fapofával éled napjaid. Humorérzéked nincs ha van akkor se vagy vicces. Szomorú dolog élettelennek lenni igen. Hogy miért van ez? Nem vagyunk egyformák. Próbálj nyitottabb lenni. 1x élünk, én bármilyen emberrel jó kapcsolatot tudok alakítani mert szeretek élni, és hatalmas királyság. Ez ilyen
2017. máj. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak

Amit leírtál egyáltalán nem igaz. Lehet rosszul fogalmaztam, vannak barátaim, de egyikkel sem különösebben mély a kapcsolatom. Járok társaságba, és szeretek szórakozni, képzeld, még humorom is van, csak egyszerűen nem tudok kapcsolatokat elmélyíteni. Elvagyok az emberekkel, de mindenkiben találok hibát, ami bosszant, és emiatt nincsenek szorosabb kapcsolataim.

2017. máj. 2. 19:46
 4/4 anonim ***** válasza:
NE azokat a hibájukat emeld ki , amiért ne tartsd meg őket! Hanem azt a jót tartsd szem előtt , amiért igenis MEG KELL tartani őket! Legalább 1 esélyt adj nekik.. mi több.. magadnak!
2017. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!