Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy kell egy ilyen barátságot...

Hogy kell egy ilyen barátságot elkezdeni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most vagyok nyolcadikos és van egy fiú legjobb barátom, viszont nem ugyanott fogjuk folytatni a gimnáziumban. Még egy régebbi sztori miatt (amibe most nem szeretnék belemenni) nem vagyok túl jóban a lányokkal, szinte csak fiú barátaim vannak.

Viszont egy olyan osztályom lesz, ahol 30 főből 20 lány lesz. És nem tudom elképzelni, hogy lányokkal legyen nagyon szoros barátságom. Valahogy nem tudok úgy megnyílni nekik...

De hogy szerezzek egy fiú legjobb barátot? Nagyon aggódom...


14/L



2017. máj. 2. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, viszont ne utasítsd el a lányokat sem. Legyél nyitott, érdeklődő, barátságos mindenkivel. Így hamar lesznek barátaid. Aztán már úgyis alakul, hogy kivel mennyire mélyül el. Ha kerülöd a lányokat, és csak fiúkkal barátkozol, az sem jó, mert akkor elkönyvelnek majd fiús lánynak. Nem baj, hogy nekik nem tudsz annyira megnyílni, de hidd el, hogy kellenek a barátnők is.
2017. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem, igazad lesz... :)
2017. máj. 2. 19:09
 3/6 anonim válasza:
Szia! Nem kell szerezned, az majd kialakul magától hidd el, aki olyan beállítottságú az fog veled barátkozni, aki meg nem az nem. Nekem is a két legjobb barátom lány (23/F) és velük mindent megtudok beszélni, amit akarok és ők is velem többször is szóba került már. hogy nem szégyenlünk kimondani semmit egymás előtt még vannak olyan dolgok, amiket a fiú haverokkal egyáltalán nem lehet megbeszélni, de attól még sok fiú haverom van ,mert úgy kerek, van, amit velük csinálni jobb hiába elenyésző ez, de van. Ezért sztem nem kell azzal foglalkozni, hogy csupa lány nem kell különbséget tenni ,haveroknál édes mind1 velük is tudsz beszélgetni hülyéskedni egyet, nem a legjobb barátaid, akikkel mindent megosztasz. Ha érted mire gondolok. Egyébként attól, hogy nem egy suliba jártok még maradhattok legjobb barátok ez semmit sem befolyásol (Én mind a két legjobb barátommal így vagyok már, az egyetem után elváltak útjaink, de minden nap beszélünk, számtalan módja van a kapcsolat tartásnak. Van, hogy napi két 3 órát telefonálok velük. Amikor tudunk találkozunk igaz ritkábban, de ugyanolyan jóba vagyunk.) lehettek távol, de barátok maradtok, ha meg nem akkor eddig sem voltatok azok :/. Szóval kár ezen agyalni én úgy gondolom kialakul magától majd, nekik te ugyanúgy ismeretlen leszel, mint neked ők, ha valakivel kölcsönös a szimpátia, akkor azt úgyis észreveszitek. Egy szó mint száz ne aggódj, hanem menj úgy, hogy mind a 30-an potenciális legjobb barát jelöltek aztán lesz, ami lesz. És közben beszélj az említett jelenlegi legjobbal biztos neki is vannak hasonló félelmei, neki is csupa újdonság lesz minden, amit majd jól megbeszélhettek, hogy közben zavartalanul lendüljetek át ezen az egészen. ;)
2017. máj. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úúúú, köszönöm ezt a kimerítő választ. :)

Igyekszem...

Te mikor ismerkedtél meg a lány barátaiddal?

2017. máj. 3. 17:57
 5/6 anonim válasza:
Igazán nincs mit! ;) mindkettőjükkel az egyetem első félévében ismerkedtem meg (ennek lassan 4 és fél éve), előtte nem igazán volt olyan barátom akire azt mondhattam volna, hogy a legjobb mind közül, egyformák voltak. Szóval ezért se aggódj a legjobb barát kérdésen! :D Úgy is jönni fog! :D
2017. máj. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2017. máj. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!