Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Londonban mennyire lehet...

Londonban mennyire lehet kapcsolatokat kiépíteni, barátkozni?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok és nincsenek barátaim. Idén lett egy nagyon jó barátom, pechemre megy ki júniusban külföldre. Itt nem nagyon van ismerkedési lehetőségem, az emberek felszínesek és hazugok.


Mivel nekem nincs itt családom meg semmim se, ezért megyek én is utána és ott kezdek el dolgozni meg barátokra, barátnőre szert tenni. Angliában mennyire nehéz ismerkedni, barátkozni?


2017. máj. 3. 23:00
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hát jöhet a lepontozó sereg, de én mindig is azt mondom, hogy külföldön sokkal könnyebben találsz jó barátokat. Ott nem turkálnak a zsebedben, hogy mennyi pénzed van, nem próbálnak lehúzni téged, ha jól keresel, nem használnak privát siránkozó falnak, nem csak akkor keresnek fel téged, ha éppen problémáik vannak, együtt tudnak veled örülni és nem próbálnak meg lehúzni azzal, hogy ha nekem rossz, akkor neked is legyen rossz.

Barátaim 90%át külföldön szereztem, pedig többet éltem a szülővárosomban, mint külföldön.

2017. máj. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!