Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Barátkozni szeretnék, de...

Barátkozni szeretnék, de introvertált vagyok, mi legyen?

Figyelt kérdés
Nehez megy,de hogy sikerülne odamenni valakihez éw nem elriasztani vagy hogy ne elmebetegnek higgyen?

2017. máj. 3. 15:04
 1/7 A kérdező kommentje:
Szögezzükmle,barátkozni akarok,nem csajozni.
2017. máj. 3. 15:06
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyugodtan írj ha van kedved.

Introvertált lány vagyok.

15/L

2017. máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Djjjozsiiiii ***** válasza:

A legkönnyebb nem élesben gyakorolni. Jársz sokféle helyre, például boltba. Látsz eladókat, pultosokat, kiszolgálókat. Oda mész, és valamiről megkérded merre van, segítsen mondjuk ebből vagy abból másfélét adni.

Aztán jön a következő szint, amikor hivatalos helyeken gyakorolsz, Pl okmányiroda/tanulmányi osztály, elveszett irat pótlása,csekkfeladás.

Gyakorold a hanghordozást, mielőtt megszólalsz gondold ki amit szeretnél és érthetően hangosan (nem üvöltve) kérd.

Amint ilyen helyzetekben már megy a kommunikáció, akár élesben is ismerkedhetsz, barátkozhatsz. Ha utazol vonaton és nem fárasztanak, jókat lehet dumálni.

2017. máj. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Iskolába akarok ismerkedni
2017. máj. 3. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. jún. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok 22/F
2017. jún. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
14
2017. jún. 26. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!