Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Már megbántam. Hogyan tovább?

Már megbántam. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az év elején jött egy új lány az osztályunkba. Ő nem az a dúsgazdag családokból származó lány, aki csak hisztizik picit anyucinak, már kapja is a legújabb iphoneot. Na szóval szegény családból van, nemrég költöztek ide a környékre. Az újakat, szegényeket mint a mai fiatalságban szokás, ki kel közösíteni, mert az nagyon menő. Hát sajnos én is követtem az osztálytársaim példáját, és én is sokat bántottam őt. Sokszor láttam őt sírni is emiatt, de már szégyeltem magam odamenni hozzá. Ez még a mai napig tart.


Nemrég elkezdtünk chatelni facebookon, én írtam rá először, "Szia" ő visszaírt egyből:

"Szia kerlek ne bants en nemakarok semi rosszat toletek en csak baratkozni szeretem volna de mivel en szegenyeb vagyok mar nemkel de nem baj nem haragszok ratok.es a lopott penzt is visza fogom fizetni csak ne bantsatok kerlek" (A lopott pénzről csak annyit, hogy véletlenül otthagytam az asztalon 1000 forintot, és mire észrevettem az már természetesen nem volt ott) Ez volt Úgy KB 1 hónappal ezelőt. Szóval bocsánatot kértem tőle (facebookon) és mondtam neki hogy azt a 1000 forintot nyugottan megtarthatja, hisz neki sokkal nagyob szügsége van rá. Ez történt úgy KB Kedden, vagy szerdán? nem is tudom. mikor volt másodika? :DD Mivel az utóbbi 2 hétben nem voltam suliba, mert beteg voltam, ezért nagyon össze-vissza vannak a napok számomra.de nem ez a lényeg.

Tehát elkezdtünk beszélgetni, minden nap chatelünk több óra hosszát, de holnap van a nagy nap: Találkozás. Nagyon félek a holnapi naptól! Még nem vagyok felkészülve erre! Nagyon szégyelem magam mind azért amit tettem vele eddig! Amúgy szép, kedves is meg minden, egy légynek sem tudna ártani! :)

Hogyan vészeljem át a holnapi napot? Vmi ötlet?



2017. máj. 7. 15:57
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
neked bejön ez a lány vagy csak barát?
2017. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
HÁT, NEM IS TUDOM :(
2017. máj. 8. 18:02
 23/31 anonim válasza:
akkor igen, ha nem jonne be akkor ravagnad h nem. sok sikert hozza, innentol mar sima ugy
2017. máj. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Hát jó, Kit akarok itt átverni? Tényleg nagyonbejön nekem. Kár lenne kihagyni egy ilyen lehetőséget :) Szép, kedves, okos (mert az)! Köszönöm a bíztatást!

Nem is értem, mi volt eddig velem:( Ő is mondta ma, hogy ezt a lépést jóval hamarabb is megtehettem volna.

2017. máj. 8. 18:53
 25/31 anonim válasza:
Szerintem kamu az egész sztori,vagy Te vagy a lány akiről szó van benne.Írjál inkább priviben,de őszintén,mert így érdemben nem fog választ kapni a gondodra...
2017. máj. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

"Szerintem kamu az egész sztori,vagy Te vagy a lány akiről szó van benne.Írjál inkább priviben,de őszintén,mert így érdemben nem fog választ kapni a gondodra..."


Annyira szeretem, hogy mikor kiír valaki ide egy kérdést, és rá pár órával/nappal, jön a válasz: "Ez kamu!"

Miért lenne kamu? írd már le, hogy szerinted ez miért kamu?


Vagy már csak megszokásból csinálod ezt?

2017. máj. 9. 18:50
 27/31 anonim válasza:
Miért gondolom,mert rengeteg jellegzetes jele van.A stílusod pedig inkább egy lányé,mint egy fiúé.
2017. máj. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
En is amúgy végig azt hittem, hogy lány vagy
2017. máj. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Na, megdugtad már?
2017. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
NEEEEEM! :XD
2017. máj. 10. 10:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!