Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tehetnék még valamit érte?

Tehetnék még valamit érte?

Figyelt kérdés
Van egy lány(vagyis inkább volt), szeptemberben ismertem meg ezen az oldalon, 2-szer találkoztunk. A 2. neki valamiért nem volt olyan jó, nem értem miért..Én akartam még találkozni, de ő meg akart is meg nem is. Végül mondtam neki, hogy döntsön. Azt mondta nem akar, neki ez így nem kell a hisztikkel(Néha megsértőstem 1-2 dolgon, jogosan).Baráti viszonyban voltunk, bár én mondtam neki, hogy kicsivel többet érzek. Február 28 óta nem beszéltünk. Egyszer letiltott facebookon, viszont pár nap múlva feloldott(egyik barátnője kérdezte tőlem, hogy haragszok-e még, gondolom ennek hatására). Írjak egyáltalán neki, hogy kezdjük tiszta lappal?
2017. máj. 8. 16:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Miken sétődtél meg?
2017. máj. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát néha kissé bunkó volt és az ebből kifolyó dolgokon :)
2017. máj. 8. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia, én is hasonló helyzetben vagyok. Ha gondolod, elmesélhetem. :D


16/f

2017. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A "kicsivel többet érzek"-re mit reagált? Amúgy elég bonyolult már így az elején... letilt meg nem jó neki a tali, stb. Kell ez neked?
2017. máj. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az volt a reakciója, hogy erre nem számított..Majd mondta, hogy a távkapcsolt nem neki való..Viszont én még mindig sokat gondolok rá, és az elő találkozókor valami furcsa módon mintha találkoztam volna már vele...Nagyon ismerős, és nem tudom elfelejteni..
2017. máj. 10. 18:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen beleestél. Azt kéne kiderítened, hogy tetszel-e neki, mert ha nem akkor lépj tovább. De ha nem is keres, és olyan régóta nem beszéltek az azt jelentheti, hogy ő jól elvan nélküled.
2017. máj. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Viszont van egy olyan érzésem, hogy csak nem mer írni..Volt már ilyen.

Én mit írhatnék neki?Egyszerűen nem tudom megfogalmazni..

2017. máj. 10. 18:44
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem mer? Mert leharapod a fejét, vagy mitől tart? De ha már közölte veled, hogy nem akar távkapcsolatot mire számítasz még?
2017. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

az ilyenhez sokat meg nem ertek mert meg 13 vagyok de ha szereted a lanyt akkor szerintem probald meg vele ujra mindenkinek jar meg egy esely es probalj elnezo lenni vele ha megsert akkor mond meg neki es akkor o is bocsanatot ker legalabbis igy az illendo es ha neki is tettszel egy kicsit akkor o is torodik a te erzeseiddel igy probalja elkerulni hogy megbantson teged igy szerintem mond.hogy "kezdjunk tiszta lappal"

(es a trolloknak akik oltogatni akarnak majd azok mondhatjak nyugodtan hogy na itt megint a hulye okoskodik mert ez igy van ) de remelem hogy segithettem :D amire kicsi a valoszinuseg :/

2017. máj. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) Lehet hogy írok is holnap neki :)
2017. máj. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!