Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, ha senkivel nem...

Mit tegyek, ha senkivel nem beszélek mostanság, egyedül erzem magam? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mostanság eleggé megromlott az emberekkel a kapcsolatom: vagy eltávolodtunk egymástól vagy uncsi vele a beszelgetes mert egyhangú velem. Körülöttem az emberek így sorba tűnnek el, régebben megnéztem a messengert kb 10 üzenet fogadott, most meg semmi. Való életben is egy csomóan ignorálnak akikkel eddig jóba voltam. Mit kéne tennem? Bennem van a hiba vagy a másokban?

2017. máj. 8. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Velem is igy van, sajnos.:(
2017. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ááá ugyan ez. Bár nálam ez évek óta tart. Valahogy nem érzem, hogy érdekelném őket, mások sosem keresnek érdeklődnek, elvannak a saját dolgaikkal. Legjobb haverom meg önző f...kalap lett és úgy érzem lehúz. Való életben észre sem vennék ha eltűnnék, a haverom meg népszerű lett úgy, hogy még iskolában mindenki utálta (frankón)


Szerintem tarts kis szünetet, önismeret és találj hobbidból fakadó barátságokat.

2017. máj. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet, a legjobb barátom is lecserélt az elmúlt hónapban, és már tényleg nem tudom, hogy velem van e a baj és valamit rosszul csinálok vagy nem tudom mi lehet itt a probléma.
2017. máj. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan igy van velem is :( :(
2017. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Össznépi elmagányosodás folyik. Mindenki a telefonját buzerálja a normális emberi kapcsolatok helyett.
2017. máj. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!