Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyedül maradtam?

Egyedül maradtam?

Figyelt kérdés

Valahogy szépen elfogytak a barátaim. Itthon ülős típus vagyok és már azt veszem észre, hogy alig van valaki akivel tudok dumálni.


A legjobb barátomnak is lett barátnője és el is költözött azóta kevesebbet beszélünk sokkal.


2017. márc. 29. 20:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
leszez még ígyse.... majd meglátod,főleg ha egyedül kell ételt varázsolnod az asztalra..esetleg egy családot kell eltartanod még mellé.hidd el nem ez lesz a legnagyobb problémád
2017. márc. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem akarok családot! Valahogy régen buli volt az élet, járkáltunk a haverokkal mindenfelé, fociztunk, buliztunk stb. Most meg mindenki dolgozik, barátnőzik stb. én meg ba szhatom
2017. márc. 29. 20:32
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
keress egy hobbidnak megfelelő közösséget pl ahogy én is kocka voltam és találtam barátokat játékokon keresztül(akikkel már találkoztam is)... régen én is járkátam el itthonról de ma már én is inkább itthonülős lettem...
2017. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
23
2017. márc. 29. 20:51
 6/16 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kocka... Nem ülnék a gép előtt, ha tudnék mit csinálni. :D Csak hát nem tudom, most a barátomra se szívhatom rá magam, elvan a barátnőjével.


Most is meg kellett szakítanom egy haverommal a kapcsolatot, mert egyszerűen elviselhetetlen lett a személyisége és már nem bírtam tovább elviselni.

2017. márc. 29. 20:53
 7/16 anonim ***** válasza:
munka,barátnő mellett az emberenek rémkevés ideje még magára is...ebbe még nem gondoltál bele? úgy véletlenül.
2017. márc. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
De persze, tudom ezt. Csak rossz. Nekem rengeteg szabadidőm van és nem tudok mit kezdeni magammal.
2017. márc. 29. 20:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2017. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyedül is nagyon jól el lehet lenni szerintem.
2017. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!