Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálom ezt?

Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Szóval egy éve volt egy legeslegjobb barátnőm,de megbukott és azóta alig beszélünk iskolában másokkal van velem alig beszél,Facebookon sem ír vissza (másnak igen) ha egyik barátnőjével van akkor nem is köszön(!) csak én... de én még mindig arra gondoltam ha valahova mentünk kirándulásra osztállyal hogy milyen jó lenne ha itt lenne velem,videóznánk,beszélgetnénk stb. Miközben Ő alig akar velem beszélni,komumikálni,szóval az lenne a kérdésem,hogy ez miért van?

#vége #barát #furcsa #barátság #bukás #nem tettem magam túl
2017. máj. 11. 05:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Sajnos az ő részéről ez a barátság lezártnak tűnik, és nem kíván folytatást. Ezt jó volna elfogadnod.

Esetleg megpróbálhatsz beszélni vele, hogy újra találkozgassatok, de készülj fel a visszautasításra is.

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!