Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tegyem féltékennyé az...

Hogyan tegyem féltékennyé az exem?

Figyelt kérdés
Sajnos ö vetett véget a kapcsolatnak és én vagyok a szendvedö alany. Nem az a célom hogy visszaszerezzem hanem hogy lássa h ideje korán túltettem magam rajta. Illetve a bosszuvágytol vezerelve neki is kis fájdalmat okozni. De hogy???!!!

2017. máj. 12. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
wehhehe ha túltetted volna magad nem görcsölnél itt a kis bosszúdon hanem eszedbe sem jutna és élnéd boldogan világodat,úgyhogy ez szopikanyalóka
2017. máj. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De minek? Ez teljesen felesleges. Gondolod őt érdekelni fogja? Inkább te is próbáld elfelejteni. Egyébként megértelek.
2017. máj. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%

Felejtsd el.

Lépj tovább, nem kell semmi bosszú.

Mellesleg, szerinted, ha ő szakított veled, akkor érdekelné, hogy van-e új barátod?

2017. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fatal_3rror_ ***** válasza:
94%
Ha szakított akkor pont leszarja mi van veled, ezzel csak saját magad szívatod meg.
2017. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
De ciki
2017. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenkor általában az ember csak saját magából csinál idiótát, ezt én is elkövettem tizenévesen, és nagyon sok ismerősöm is.


A legjobb, amit tehetsz, hogy továbblépsz, elfogadod, hogy ennek vége, boldogan éled tovább az életed.

2017. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
egyébként csak a kíváncsiság kedvéért pontosítsuk már a nemed plíz. kisfiú,vagy kislány vagyol?
2017. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ő szakított veled, rohadtul nem fogja érdekelni, hogy mit csinálsz.
2017. máj. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy írják, nem fogja érdekelni mit csinálsz, csak nevetségessé teszed Magad. A másik,ha túl lennél rajta akkor nem gondolkoznál ilyenen, közömbös lenne.
2017. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!