Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Veletek is volt már ilyen?...

Veletek is volt már ilyen? Hogy dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés
Szóval a legjobb barátnőm elpártolt tőlem egy ideje, és nagyon hiányzik, de meg se tudjuk beszélni,mert kerül engem és nem igazán szeretne beszélgetni. Úgy érzem már sosem leszünk olyan jóban, mint régen. Veletek is volt már ilyen, hogy elvesztettétek a legjobb barátotokat? Hogy dolgoztátok fel? Esetleg valami tanács,hogy, hogy oldhatnám meg ezt a problémát? Köszönöm a válaszokat!

2017. máj. 12. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt már velem is ilyen, de egy idő után rájött hogy ő volt szemét és kibékültünk! :)

Szerintem várj egy kicsit, és ha nem beszél veled akkor keress más barátokat!

2017. máj. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem 9.ben volt ilyen,év elején legjobb barátnők voltunk aztan második félévben egy het alatt ellenem fordult..Hozzam sem szólt,meg pletykalt rólam össze-vissza.Aztan 10.ben az addigi legjobb barátnője elpártolt tole(vissza nyalt a fagyi)es teljesen egyedul maradt,addig hozzam sem szólt,akkor meg oda jott hozzam,meg irt nekem,hogy hiányzom neki.Akkora mar tudtam,hogy érdek ember.De(!)ez nem azt jelenti,hogy a te baratnod is ilyen személy,szoval járj nyitott szemmel!!
2017. máj. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem, hogy ő is rájön, hogy ez így nem jó, csak ezek után elég nehéz lenne "vissza fogadni", mert ezek után szerintem bármikor máskor megtenné újra ugyan ezt.
2017. máj. 12. 20:06
 4/4 anonim válasza:

Ismerős sajnos :(

Én a volt legjobb barátnőmmel nagyon eltávolodtam az középiskola miatt(mert külön iskolába kerültünk) de szerencsére találtam új barátokat akikkel igaz nagyon jól érzem még most is magam de mindig is hiányozni fog...

Sajnos ha egyedül vagy úgy nehéz feldolgozni,de keress más barátokat és ha látni fogja hogy másokkal is jól érzed magad akkor az is lehet hogy féltékeny lesz és előbb-utóbb úgyis oda fog menni hozzád.

2017. máj. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!