Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyen a (haver) barátnőm...

Miért ilyen a (haver) barátnőm és a haverom?

Figyelt kérdés
Kiskorom óta ismerem a barátnőmet a haverommal 5 éve lettünk osztálytársak és tavalyi évben lett belölünk egy 3fős társaság. Barátnőm lassan 1 éve van együtt a barátjával, szinte mindig együtt vannak, bárhova ülünk be ritkán egy helyre ő is jön velünk. Nem zavar mert bírom és én még előbb is ismertem mint ő. Egyszer megeszéltük, hogy hosszú idő után üljünk be este pizzázni a helyi kispubba, amikor mindenki ráér (baátnőm és a barátja, haverunk és még egy osztálytársunk). Én és a barátom néhány hónapja jöttünk össze, még nem találkoztak. Aznap reggel jött hozzánk a barátom, meglepett vele, örültem is neki. Írtam a barátnőmnek, hogy nem baj, hogy jön e, azt mondta nem. Bemutattam nekik, bírták is a barátomat. Aztán rá egy hétre mikor kitalálták, hogy legyen még egy ilyen este, mondtam, hogy én a barátomnál leszek, nem tudok menni. Erre meg visszahallottam a haverunktól, hogy barátnőm az egész estén szinte csak arról tudott beszélni, hogy mennyit vagyok a barátomnál és hogy elhanyagolom őket (mikr az egész szinte fordítva van) mi nem tudunk minden nap találkozni mert más városban tanulunk illetve lakunk, így van hogy hetekig nem látjuk egymást és ha van egy szabad hétvégénk eakkor vhogy megoldjuk mégha egy napra is, de együtt legyünk. Ezt barátnőm is tudja, hogy keveset vagyunk együtt akkor mégis miért mondja, hogy elhanyagolom őket (amikor egy osztályba járunk és szinte egy városban lakunk)?

2017. máj. 13. 12:51
 1/2 A kérdező kommentje:
18 évesek vagyunk, barátom 21 egyetemista
2017. máj. 13. 13:00
 2/2 anonim válasza:
Lehet, hogy féltékeny a kapcsolatodra. Próbálj meg beszélni vele, ha nem akarja elmondani hagyd rá. Jól csinálod, hogy a barátaiddal és a barátoddal is foglalkozol! Valószínüleg nem tudja a gyomruk megemészteni a kapcsolatod...
2017. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!