Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Hagyjam?

Mit csináljak? Hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, aki nagyon fontos nekem. De egyik nap volt tabló fotózásunk, és mondta, hogy velem közösen csinál képet, de végül mégse csinált, helyette inkább más barátnőivel, ami nagyon bántott.


Olyan furán viselkedett utánna, teljesen leszart. És nagyon fura volt. Lehet, hogy túl reagálom, de engem nagyon bántott. Sokszor azt várja el, hogy az emberek nyissanak felé, ő pedig ritkán nyit emberek felé. Sokszor én kezdeményezek vele beszélgetést. Ő is szokott, de nagyon ritkán.

Volt,hogy egyszer összeveszett az egyik barátnőjével, utánna meg folyton velem lógott, aminek nagyon örültem, mivel szeretethiányos vagyok és jó volt érezni azt, hogy fontos vagyok valakinek. Aztán kibékült ezzel a barátnőjével és utánna pedig már kevésbé beszélgettünk, mivel ugye többször azzal a barátnőjével volt.


Most pedig elmondtam neki, hogy ez bánt. És elkezdte bonyolítani a dolgot(nem mondom, hogy mivel, ha nem baj) és írtam neki, hogy "ne bonyolítsa a dolgokat" ő pedig írta hogy "mondom én". Olyan volt mintha rám akarta kenni az egészet. Nem érti meg, hogy most az egyszer ő volt a hibás. Egyszerűen nem képes elfogadni, hogy ő bántott meg a viselkedésével. Mit mondjak neki, hogy megértse? Tanácsok?


2017. máj. 14. 19:13
 1/2 anonim válasza:
Ez a tipikus olyan barátság amikor az egyik félnek csak akkor "jó" a másik amikor éppen összeveszik valakivel. Szerintem hagyd ezt a lányt. :D
2017. máj. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hat ezert nincsenek nekem barataim mert csak kihasznalt engem az egesz mer mert ne(13 eves fiu vagyok)ha annyira birka voltam hogy hittem hogy igaz baratok es legvegul az volt a baj hogy mivel a regebbi barati korom ugymond elfordult tolem gondoltam hatha ok a barataim es segitenek nekem mint pl: adnak egy ki lelkitamaszt, hohoho! alljon meg a menet minek is adnanak hat persze hogy ok is elfordultak tolem es a szuleimhez nem nagyon tudtam fordulni hiszen anyu kulfoldon es apu nincs szoval dedmamamnal vagyok gyamon es hat o fele nem nagyon fordulhatok mert mar beteg es idos szoval ja ezekkel inkabb nem terhelem ot na mind1 is egy szo mint szaz mondd meg neki te figyelj szaljon ki a fejedbol az a hulye gogosseg es buszkeseg es valdd be hogy nem is vagyunk baratok mert jobb ha most fog teged cserbenhagyni mint mikor a legnagyobb szukseged volna ra es akkor csak otthagyna szoval en ezt mondom neked :D remelem segithettem :) (jojjenek az oltasok mert nincs kedvem vitazni :D)
2017. máj. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!