Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszéljek vele, vagy hagyjam...

Beszéljek vele, vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés
A volt legjobb barátommal októberben összevesztem elég csúnyán.Kiabáltunk egymással,olyanokat vágtunk egymás fejéhez amit nem gondoltunk komolyan,legalábbis én biztos nem.Egy osztályba is járunk akkor szétültettek minket.Mostanában pár szót beszélünk,egyre jobb viszonyba vagyunk.Ma kérdeztem tőle valamit és mondta h ezt nem mondja el itt a többiek előtt menjünk ki,de csak én.Nagyon jól esett és megfordult a fejemben hogy beszélnem kéne vele hogy hányadán állunk. Abba hogy tönkrement a barátságunk mindketten hibásak vagyunk,de neki köszönhetek sok minden rosszat is a barátság alatt többek között hogy ő soha nem volt képes elnézést kérni ha valamit csinált,nekem viszont kutya kötelességem volt.Nekem fontos volt ez ezért szeretném vele megbeszélni.

2017. febr. 8. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha hajlandó rá, persze, beszéld meg vele. De ne legyél indulatos, vagy számonkérő, ha szerinted ő hibázott, akkor sem.
2017. febr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mindketten hibáztunk,de nem tudom van e értelme..
2017. febr. 8. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!