Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Írjak neki még vagy hagyjam?

Írjak neki még vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jól kijövök, messengeren jókat beszélgetünk. Sajnos élőbe nem nagyon találkozhatunk mert messze lakunk egymástól. Csak barátok vagyunk😊 De az utóbbi időben szinte mindig csak én kezdeményezek beszélgetést😕 miutan ráirok jót beszélgetünk meg kedves velem de múltkor kíváncsiságból nem írtam rá 5 napig és akk ő sem írt rám.😕 Pedig napi szinten beszélünk... most meg kérdeztem tőle valamit és nem válaszol, pedig látta és elérhető jópár órája.. szerintetek idegesítem és le akar koptatni? 14/l

2017. febr. 22. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Csak d.gni akar
2017. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Hát, nem tudom... Szerintem egy picit hagyjad. Aztán írd le neki, ha még mindig nem írt, hogy ennyit érsz? Tehát, amit érzel.

Sajnálom, ismerős érzés... :(

2017. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne kérdezz ilyet tőle, hogy ennyit érsz stb. Nem voltatok egymásnak senkijei, még barátok se, nemhogy egy pár. Nincs mit számon kérned rajta.

Ha magától sosem ír, és már nem is válaszol, akkor egyértelmű a dolog: nincs kedve beszélgetni veled. Lehet, hogy régebben volt, aztán megunt. Vagy csak szimplán nincs ideje/kedve hozzád. Lehet, hogy éppen más gondjai vannak, lehet, hogy becsajozott, ki tudja.

Max. ha nagyon akarod, akkor kedvesen kérdezd meg, hogy történt e valami, ami miatt nincs kedve beszélgetni.

De szerintem az is felesleges. Még csak nem is ismeritek egymást igazából.

2017. febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!