Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csak ilyen keveset...

Miért csak ilyen keveset beszélünk facebook chaten?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőmmel hetente egyszer beszélünk és általában annyit ki hogy van? Én néha leírok dolgokat amik történtek velem de ő azt mondja, hogy személyesen jobb megbeszélni.

Igen ám de ő Pesten van én meg Borsodban. Sajnos ritkán találkozunk így nekem jobb ha leírom neki a dolgokat.

Lehet kifogásként mondja, hogy jobb személyesen mert nincs kedve velem beszélni?


25/L


2017. máj. 14. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, igen, megeshet.
2017. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vagy tényleg jobb személyesen. Én szeretem látni a másik fél arcát, mimkáit beszélgetés közben ezért nem szívesen beszélek chaten.

Viszont ezt egyszerűbb lenne kideríteni, ha Őt kérdeznéd meg. :)

2017. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekünk se megoldható a találkozó.Jelenleg 1400 km van köztünk :D,de majdnem minden nap beszélünk.Ha igazán a barátod akkor meghallgat nem pedig leráz ilyenekkel....
2017. máj. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!