Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek is én vagyok a hibás?

Szerintetek is én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel beszélgettem és írtam hogy megyek apukámmal a faluba. Erre ő hogy jó sétát nekünk. (apukám mind két lába amputálva van) írtam bnőmnek hogy ez kicsit furi így de okés. Ő hogy bocsi de mégis mit kellett volna mondani erre mert nek tudna mást. Mondtam neki semmi baj ne rugózzunk ezen. De ő teljesen kiakadt és nekem állt. Hogy én bele kötök és biztos direkt csinàlom. Meg hogy ő befejezte velem. És azt is meg bánta hogy én vagyok a kereszt anyja a gyerekének. Most szerintetek is ennyire fel kellett kapnia a vizet? Igen rosszul érint apával kapcsolatban az ilyen de irtam is neki hogy semmi gond. De ő csak rakta rakta és rakta a magáét. De most én vagyok a rosz és a bunkó :/ mondjuk ő amúgy is nagyon nehéz eset hisztis és kiállhatatlan. A férjét is csak szidja a nap 24 órájában és hozzá szokott hogy mindig ki... Ák a sejhaját. De én nem fogom ha nem hibàztam.

2017. máj. 15. 22:45
 1/2 anonim ***** válasza:
bocsi hogy idepofatlankodom 13 evesen biztos hulyeseg amit irok de en amit te leirtal/on leirt (nem akarok megserteni senkit aki nagyobb nalam)en abbol annyit szurtem le hogy a baratnoje hat ugymond eros szemelyiseg es ki all folyton az igazaert es hisztis szoval nem maga a hibas hanem egyertelmuen o :D
2017. máj. 16. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő. Köszönöm a választ. :)
2017. máj. 16. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!