Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van ez? Mit tudnék tenni?

Miért van ez? Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Kis korom óta rockot hallgatok, 1 éve látszik meg rajtam. Szeptemberben elég jóba lettem egy osztálytársammal. Minden hétvégén nálunk aludt, eddig nem is volt probléma. Miután nagyon jóba lettünk felvette azt a stílust amit én. Amikor nekem lett málhám, ő is vett. Vettem egy bandás pólót, ő rá egy hétre ugyanolyat vett. Fülbevalót vettem, ő is ugyanolyat vett. Nagyon elegem van már belőle , nem csak az miatt.. Szerelmes lett egy náci gyerekbe, aki nagyon bunkó volt vele. Aztán elkezdett ő is nácisodni vagy, hogy mondjam. Oda meg vissza volt Hitlerért, meg elkezdte imádni a németeket meg ilyenek.. A gyereknek bejött egy csaj és a barátnőm ugyanúgy akart kinézni.. Abban az időben volt egy gyerek aki kerekperec a szemébe mondta, hogy szánalmas, hogy így akar valakinek tetszeni, hogy ugyanúgy akar kinézni mint az adott csaj.. Aztán amikor már végleg betelt a pohár.. Beszélgettünk a tovább tanulásról, és mondtam, hogy kolis szeretnék lenni Pesten, rendészetet vagy humán szakot tanulni.. És másnap úgy jött suliba, hogy képzeljem el a szülei megengedték, hogy kolis legyen Pesten.. Szintén humán szakot vagy rendészetet akart tanulni... Aztán felkeltette a figyelmem az orvos szakma.. És ő kitalálta, hogy ő is orvosi suliba akar menni.. Egyszer már úgy kiborultam, hogy kiosztottam és azt kaptam válaszul, hogy én lennénk az utolsó akit lemásolna... Utána pár hónapig minden rendben volt.. Amíg egy srác oda nem jött hozzánk mikor vártuk a buszt.. Bejelöltem a gyereket, barátnőm is.. És barátnőmmel lett jóba.. Aztán 1 hónap múlva szintén barátnőmért lett odameg vissza egy másik gyerek.. És csak őt veszik ember számba.. És ez rohadt rossz érzés.. Ismerőse vagyok elég sok idevalósi rocker gyereknek, de mindet a barátnőm érdekli... És elég rossz, hogy alig vannak barátaim.. 1 emberrel tudok koncertre járni, ő a barátom is egyben..

Huh ez kicsit hosszúra sikeredett..



2017. máj. 16. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, az a bajod, hogy úgy érzed, mindent rólad másol (azaz magától semmi egyénisége sincsen), de ennek ellenére a külvilág (pasik stb.) nem téged látnak meg, hanem őt.


Hát figyelj, én a helyedben nem barátkoznék vele, ha ez ennyire zavar. Mondd meg neki, hogy nem vagy többet a barátja, és egyszerűen ne tartsd vele a kapcsolatot. Onnantól kezdve már más kérdés lesz, hogy a pasik rá buknake, de te legalább nem érzed, hogy rólad koppint mindent, és ezt nem benned látják, hanem benne.


Döntsd el magadban, hogy mi a fontosabb, hogy téged vegyenek-e észre a fiúk a saját stílusod miatt, vagy a barátnőd, hogy vele jóban legyél, de aminek az az ára, hogy utánoz, és a fiúk őt értékelik...

2017. máj. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat gondolkoztam már ezen. Nekem van barátom, így csak szimplán barátkozni szeretnék fiúkkal, lányokkal egyaránt. De ha viszont ezzel a barátnőmmel megszakitom a kapcsolatot akkor az osztályban totál egyedül leszek.
2017. máj. 17. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!