Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit kellene tenni ilyen...

Mit kellene tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm elveszitette az édesapját,aki külföldön volt kezelésen,emiatt a temetés is tolódott.A napokban nem jelentkeztem neki,csak részvétet nyilvánitottam,mert nem tudtam mit kellene tennem.Nem vagyunk annyira közeliek,bár sok mindenről beszéltünk,mélyebb dolgokról is.Nem voltam olyan feltünően bejáratos a házukba,igy nem éreztem ugy,hogy felekellene ajánlanom a segitséget,mert nem tudtam miben segithetnék,vannak akik közelebbiek meg családtagok.Nem tudom jól cselekedtem-e.A temetésre elfogok menni,meg ha bármiben tudok neki segiteni lelkileg vagy másként az elkövetkező időszakban azt szivesen megteszem amennyire tőlem telik.Nagy hibának számit-e hogy a napokban ezt nem tettem?

2017. ápr. 7. 12:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem probléma...

Viszont lehet értékelte volna a támogatásod. De nem vagy elkésve ezzel....ha elég jó barátok vagytok és úgy gondolod örülne a támogatásodnak akkor csak hajrá. Amúgy meg ez egy kiváló lehetőség arra is, hogy közelebb kerülj hozzá. Hiszen biztos értékelné azt, hogy mellette állsz...:)

2017. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A temetésre mentem el,megköszönte,hogy ott voltam.Talán olyan nagyot nem hibáztam,nálam közelebbi barát se volt ott mellette állandóan,inkább a szükebb család.Megpróbálok az elkövetkező időszakban lelkileg jobban odafigyleni rá,a temetés körüli napokban általában ugyis sok barát,ismerős veszi körül a családot,Biztosan jól jön a támogatás az ezt követő időszakban is.
2017. ápr. 8. 14:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nem baj,de biztos számított rád...Segíts neki mindenben,most erre van szüksége
2017. ápr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!