Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek hazudik az eredmen...

Szerintetek hazudik az eredmenyrol?

Figyelt kérdés

Van ket lany osztalytarsam, ugyanoda jelentkeztek ahova en.(Egyetem)


Tudni kell, hogy az egyik felveteli tantargybol nagyon jo vagyok, ok se rosszak, de en 2x annyi energiat es idot fektettem bele az elmult evekben, iskolai dolgozatokban ez meg is mutatkozott. Egyszer azt mondtak, hkgy eygszeruen utalnak, amikor oran bevagom a valaszokat.(Persze jelentkezni szoktam,nem vagyok paraszt) De sulin kivul viszont birnak.


Most a kulonbozo irasbeli erettsegik utan, mindketo azt allitja, hogy szuperul ment nekik. Rendre tobb szazalekot szamoltak ki a megoldokulcsok alapjan, mint amennyi nekem kijott.


Most nem tudom, hogy en vagyok-e hulye... De egy ismerosomnek aki velem egyszintu tudasszinten van, neki se lett jobb az egyik 82%-nal.(Nekem is kb. ennyi) (Emeltes tantargy)

Az egyik csajszi meg 86%ot irt elvileg. Rola azt kell tudni, hogy dolgozatok utan azt mondja, hogy konnyu stb, aztan kb. harmast, negyest kap..


Kicsit felhuztam magamat, higy jobbat irtak mint mi.(Elvileg)


De gondoltam arra is, hogy direkt csinaljak, azert mert van meg vissza egy emelt irasbelink, es meg akarnak felemliteni.


Helyeyirasi hibakert elnezest :)



Ti mit gondoltok?


2017. máj. 17. 10:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
persze nem ez a jellemző , de nem lehetetlen.
2017. máj. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem csak optimistábban számol, mint te.

Ha 420 pont a ponthatár államira, és téged felvesznek 426 ponttal, a másik csajt meg 468 ponttal, az se fog érdekelni senkit. Talán gólyatáborban kivesézitek, de nálunk ez se volt jellemző, pedig nehéz volt bekerülni (460 pont).

Mondanám, hogy ezen fölösleges rugóznod, mert csak az önbizalmad és ezáltal a teljesítményed rombolja, de ha ilyen irigy, mindig-mindenkinél-jobb-akarok-lenni emberke vagy, akkor meg is érdemled ^^

(azért szurkolok)

2017. máj. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
79%
Attól, hogy te általában jobb vagy, sikerülhetett neki jobban. Lehet, most akkora nyomás volt rajta, hogy felspannolta és jobban odafigyelt olyan dolgokra, amikre te nem, vagy te rontottál el vmi neki nem olyan nehéz kérdést figyelmetlenségből. Nálam is az volt, hogy egy szerintem kevésbé jó osztálytársam 1%-kal jobb emelt szintűt írt nálam angolból... hát ez van. Nem kételkedtem benne, mert mi a fenéért próbált volna "megfélemlíteni"? Semmi értelme nincs, előbb-utóbb úgyis kiderül. Lehet, én akkor le voltam blokkolva, ő meg szárnyra kapott. Nagy ügy. Így is bejutottam, ahova akartam, és máig én beszélem jobban az adott nyelvet.
2017. máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igazabol az erettsegi egy orbitalis nagy hulyeseg :D Epp ez az, 1 pont nem sok, de 4 pont sem jelenti azt, hogy valaki nagyobb tudassal rendelkezik. A pontok itt meg elet-halalra mennek...
2017. máj. 17. 14:52
 15/18 anonim ***** válasza:
57%
ez a sulira is elmondató, akár
2017. máj. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Szerintem megakarnak rémíteni, és elvenni az önbizalmad, és emiatt meg kisebb eredményt érnél el.

Ne foglalkozz velük, légy büszke magadra és hogy eddig elértél, és ennyit tanulsz. Ne foglalkozz az ő véleményükkel, nevess inkább rajtuk, dicsérd meg, mond hogy neked rosszabb lett mint az övék, a végén meg csak nevess hogy te bejutottál és ők nem.

Érdemes lenne elgondolkodnod, hogy ezek a barátnők előrevisznek vagy lehúznak?

Üdvözlettel,

A. Pszichológus

2017. máj. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
16-os, kedves pszichológus, te honnan tudhatod, hogy tényleg kamuztak-e? Jó lenne, ha megmondanád a praxisod, hogy tudjam, kit NE ajánljak egy ismerősnek se... egy normális pszichológus nem nyilatkoztat ki így dolgokat a történtek tudta nélkül.
2017. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ráadásul olvasni sem tud a pszichológus, mivel a kérdező egy szóval nem mondta hogy a barátnői, csak azt, hogy osztálytársai.
2017. máj. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!