Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőm elárulta egy másik...

A barátnőm elárulta egy másik barátnőm titkait másoknak! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem szeretném, hogy valaki magára ismerjen így tényleg csak a lényeget írom le.

Az egyik barátnőmnek (legyen B) az egyik titkát valaki elárulta. Nem jöttünk rá ki volt, a titkot sokan tudták. Így B azt mondta, hogy már nem fog másban megbízni csak bennem mert én közel állok hozzá. Erre T (egy másik lány) megsértődött, hogy benne miért nem bízik B.

Közben kiderült, hogy nem T árulkodott, viszont B egy másik titkot szóról szóra visszahallott mástól(olyantól akire nem bízta rá). Ő azt mondta, hogy T mondta el neki B titkát. B mégjobban megsértődött T-re, veszekedtek. Az lett a vége, hogy T fogta magát elment a másik barátnőihez és az ÖSSZES titkát amit B rábízott elmondta, ezzel kezdték piszkálni B-t.

Mit tegyek? B-vel jobban elvagyok mint T-vel akire irtóra haragszom!! Hogy tehetett ilyet? Az elején még nem akartam beavatkozni a vitába, de mostmár B pártját fogom.

Minden nap veszekedéssel telik, folytonos feszültség és benne van a pakliban, hogy ha T-nek elmondom, hogy B pártját fogom, akkor T az én titkaimat is kiteregeti. Például, hogy melyik srác tetszik, mert T egyik barátnője osztálytársa a srácnak.

Pedig az lesz igenis kiállok B-ért! Csak sírógörcsöt kapok, inkább képes lennék direkt megbetegíteni magamat csak ne kelljen ott lennem mikor a srácnak elmondják.. :-(

Tiszta ideg vagyok!! Valami javaslat? Mit tegyek?



2017. máj. 22. 13:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha te is tudod T titkait, akkor addig nem fog lépni a tieiddel. Ha nem tudsz róla semmit, akkor büszkének kell lenned a titkaidra, mert amig szégyelled, van rajtad fogás. Ha el akarja mondani a srácnak akkor mondd el neki előbb te. Vagy menj oda a sráchoz és mondd azt h T itt lesz és ezt és ezt fogja mondani, de ne higyjen neki mert hülye. Taktikázz, a suli csatatér, ez meg háború
2017. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem.. T a kis szemét direkt (persze erre csak mos jöttem rá) egy titkát sem árulta el nekünk, csak hallgató volt. 😡

A srácot pedig nem ismerem, csak kívülről tetszik ezért nem is úgy mondom, hogy szeretem. Csak tetszik a kinézete, de még sosem beszéltünk. :-(

2017. máj. 22. 13:43
 3/11 anonim ***** válasza:
Titkot sosem arulunk el senkinek!
2017. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó lecke volt, nem szabad mindnekiben megbízni. Hagyd, had mondja el neki, max megtudja, nagy cucc. Nem lesz vele semmi, tudom, hogy ezt nehéz elhinni, de én kívülről látlak. Mesélj még, mi történt?
2017. máj. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Tudom, már megbántam... tényleg.

Hát az elején leírtam, hogy nem írok le mindent, ezt arra értettem, hogy apró (tényleg apró) részleteket kihagyok pl. egyes szám helyett többes szám, mert lényegtelen hányan voltak/vannak.

Meg van ennek néhány előzménye is, meg maguk a titkok is... szóval ha tudnátok miről van szó és miért gáz, hoy megtudják... :-( Hülyék voltunk nagyon..

Ha valakit nagyon érdekel leírom privátban a teljes sztorit, de nem mindenkinek. Szóval ha jófej vagy leírom.:D

2017. máj. 22. 13:58
 6/11 A kérdező kommentje:
*többes szám helyett egyes szám
2017. máj. 22. 14:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Egy huszárvágással ki tudod cselezni T-t. Állj oda a fiú elé, és mondd el neki, hogy tetszik neked. Onnantól kezdve nem tud mivel sakkban tartani a T, ezért te nyugodtan B mellé állhatsz.


Amúgy is, ha tetszik egy fiú, akkor érdemes lenne lépni, nem pedig kislányokkal sugdolózni róla... Nem?


Azt nem javaslom, hogy te is fecsegd el T titkait, mert ez nem nyílt és egyenes dolog.


Egyébként kíváncsi vagyok az ügy részleteire, szívesen elolvasnám, ha elküldöd priviben.

2017. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tisztázni kell vele a szabályokat, és szankcionálni, ha ez után is újra megszegi.
2017. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ki akarok állni B-ért.

Ugyanakkor tudom, hogy önző vagyok, de féltem a saját titkaimat.

Csak úgy állhatok ki B-ért ha T-vel összeveszek? Ő minden kis dolgon fölkapja a vizet és tessék ilyenek történnek.

B-t azzal nyugtatom, hogy minden csoda 3 napig tart...

Egyelőre tartom a távolságot T-től, aztán meglátjuk mit hoz a holnap..

2017. máj. 22. 18:20
 10/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem K-hoz (a fiú aki tetszik:D ) fog először eljutni, hogy tetszik nekem.

T először a barátainak fogja elmondani, végül K osztálytársainak akik eléggé népszerűek a suliban.. Nem akarom, hogy rajtam röhögjön az egész suli...

2017. máj. 22. 18:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!