Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért csinálja ezt a 'legjobb...

Miért csinálja ezt a 'legjobb barátnőm'? Többi lent

Figyelt kérdés

Múlt héten elmondták, hogy az előző sulimból tetszik egy fiú. Nyáron csomó időt töltöttem vele, és egyszer megkérdezte, hogy mit érzek iránta. Először azt mondtam, hogy csak barátság. Aztán egy hónap múlva újra megkérdezte, és azt mondtam, hogy kicsit, és tartsuk titokban ezt az egész nyarat, mert a baráti társaságunk nem nézné jó szemmel. Amikor elmondtam neki, kb januárban, (eddig bírtam titkolni, megesküdött rá, hogy nem mondja el senkinek). Hétfőn beteg voltam, magas láz. (A srác sulijában van két csaj , akik ismerik az én 'barátnőmet' és elmondta nekik.) A srác is beteg volt, kedden már mind s két iskola ott tartott, hogy lefeküdtem azzal a sráccal. Akikkel jóba voltak, nem nekem hittek, hanem a csajnak. Minden nap úgy megyék suliba, hogy kitartás! Mindjárt hétvége, és találkozhatok Ákossal (ő a srác). Mindig ki vagyunk a téma.

Meg még, az is rátesz egy lapáttal, hogy s suliba, mindig én vagyok s 'rohadt k@rv@', utána meg másoljam az ő füzetébe az órai munkát. Tegnap volt a szülinapja Ákosnak, felköszöntöttem, erre megkérdezi, hogy kinek mondtam, hogy nem volt védekezés 'annál', ami nem is volt. Mindenkivel összevesztem, elegem van! Egyszer én vagyok a rohadt k***@, utána meg 'csak vicc volt'. Miért csinálja ezt?

Lány vagyok, és még általános iskolás!



2016. jan. 28. 22:09
 1/10 A kérdező kommentje:
Amikor elmondtam neki, mármint a barátnőmnek
2016. jan. 28. 22:13
 2/10 anonim válasza:
Szerintem egyértelmű az, hogy többet ne bízz benne. A barátok csak jót akarnak neked. De az ilyen időszakokba, majdnem minden általános iskolás beleesik. De vedd a szívedre, hiszen te épp elég óvatos voltál a témával kapcsolatban. És ami nem igaz az nem fáj. Kitartás, majd találnak nemsokára valami más pletykálnivalót.
2016. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nem igazán értem, miről írsz.

1. A csaj nyilván nem a barátnőd, csak egy irigy, sz.kavaró ri-bi.

2. A többieknek mi a frász köze van ahhoz, hogy te kivel, hol, hogyan és mit csinálsz? Miért nem küldted el még őket oda, ahova valók? Meg miért kell titkolni egy kapcsolatot?

2016. jan. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Hányadikos vagy? :)
2016. febr. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Csak 6.
2016. febr. 27. 22:34
 6/10 anonim válasza:

Négyes vagyok.

Azt javaslom, jövőre menj el hatosztályos gimibe. :)

2016. febr. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 dóri115 válasza:
Ha nem neked hisznek, akkor nem igazi barátok. SZerintem csak olyanokkal barátkozz, akik tényleg nem hagynak cserben. Ezek mellett pedig, szerintem ha nem változik a helyzeted fél év után sem, jobb lenne iskolát váltanod, de ez a te döntésed! :)
2016. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Még azóta is tart ez???
2018. jan. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8-as, nem, most vettem észre, hogy véletlenül kiemeltem ezt a "gyöngyszemet", miközben a régi kérdéseim olvastam vissza :D

Bocsi, nem direkt volt.

2018. jan. 14. 22:45
 10/10 anonim ***** válasza:

Na és két év távlatából milyen volt visszaolvasni? :D

Illetve mi lett a barátságotokkal, a többi emberrel, Ákossal? :D

2018. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!