Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Léteznek még igaz barátságok?

Léteznek még igaz barátságok?

Figyelt kérdés
Levelezőtársat kerestem a neten,az Interpalsra is regisztráltam, egy ideig beszélnek velem, aztán csak úgy szó nélkül lelépnek. Mással is szokott ilyen lenni? 15/L

2017. máj. 24. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az emberek többségével szokott ilyen lenni.

Léteznek igazi barátságok, nekem van sok igazi, valódi barátom.

2017. máj. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

Létezik, de nagyon ritka.

Mindkét félnek nagyon sok energiát kell belefektetnie a dologba, mert ha egyoldalú az már nem barátság.

Én azt vettem észre, hogy az emberek simán eldobják az akár 5-6 éves ,,barátságokat" is.

Szóval számomra nem létezik. :D Én is otthagyom ezeket az embereket, mert egyoldalúan én nem fogok senki után sem futni.

2017. máj. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A neten pofonegyszerű ismerkedni, pont ezért annyira sekélyesek ezek a barátságnak nem nevezhető izék. Az ember beszél 10 másikkal, akire ráun azt otthagyja, majd szerez még tízet. Az igazi barátság hosszú idő és összekovácsolódás után alakul ki, amire a net nem nagyon képes. A pötyögés során azt se tudod kivel beszélsz igazán, 15 éves lánnyal, vagy 50 éves fószerral. A barátságot a közös élmények és jókedv erősítik, nem az elchatelt idő. Le kell lépni a netről és a való életben keresni a barátságot.
2017. máj. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, de nem az interneten kell tartani a kapcsolatot, mert semmi személyes nem lesz benne
2017. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ami csak chatelésből áll az max haverság sztem. Léteznek igaz barátságok, de az nem olyan, hogy mindennap dumálunk és minden apróságot elmondunk egymásnak, vagyis ilyen is lehet, de ha nem ilyen, attól még lehet igaz. A lényeg, hogyha kell, akkor tudjatok számítani egymásra.
2017. máj. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon-nagyon sok ilyen van. Ezzel sajnos számolni kell. Emberek jönnek, mennek. Pont ezért kell figyelni arra, hogy ne tálaljuk rögtön az egész életünket minden részlettel együtt. Ha már több hónapja beszélgettek, akkor lehet egy picit valóban személyesebbre venni a hangot. Én már sokszor csináltam olyat, hogy akár fél évig se mentem fel, aztán azon gondolkoztam, hogy inkább törlöm magam, mert unalmas és nincs kivel beszélgetni hosszútávon. De végül mégis maradtam, mert azért ha az ember keres, akkor talál is.
2017. aug. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Én jó barátokat szereztem Interpals-on.

Az egyik barátommal 2014-ben ismerkedtünk meg. Egy japán lány. 1 évig csak Interpals-on beszélgettünk, utána átálltunk Skype-ra. Apám a kezdetektől fogva Telekomos (előtte T-mobile, előtte Westel, stb.), és mivel még az ő neve alatt lett véve nekem az előfizetés, így rá tudta íratni az én előfizetésemre az akciót amit kapott. Fél évig korlátlan (és tényleg korlátlan volt belassítás nélkül) internet. Ezzel a barátommal mobilra letöltöttük a Skype-ot, és egyszer Budapesten, egyszer az ő városában "találkozgattunk", videochat funkcióval.


Van egy másik barátom. Egy kínai lány. Vele 2007-ben kezdtünk el beszélgetni. 2013-ban úgy döntött, hogy 6 év után mostmár a kamerázások nem elegek, látni akar élőben, de ő nem tud ide jönni, úgyhogy menjek én oda. Megmondtam, hogy nincs rá lehetőségem. Olyan szinten látni akart, hogy kifizetett nekem mindent, csak menjek ki! Úgyhogy 1 hetet Kínában töltöttem BeiHai-ban. :)



Nekem nagyon is jó barátságaim születtek azon az oldalon, és amennyire csak lehet személyessé is tesszük.


19/F

2017. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Farkas Zoltán Bence válasza:

Az igaz barátok nem a neten vannak... én már 3. éve ismerem a legjobb barátomat és i

gaz volt pár döccenő de egymást minden ökörségre rávesszük(pl ugysem mersz lemenni bringával lépcsőn - dehogynem) egymást, tűzbe mennénk egymásért. Ha valaki egyszer megtalálja a legjobb barátját az örökké tart!

2017. szept. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!