Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért basztat azzal hogy...

Miért basztat azzal hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
Legjobb barátom nem hagy békén, hogy ő milyen elfogadó és nem zavarja ha valaki meleg. Először azt hittem szórakozik és adtam alá a lovat,de rám tört egy fura érzés, hogy most ő tényleg azt hiszi meleg vagyok? Rákérdeztem, hogy most még hülyéskedünk vagy komolyan gondolja, mert nem tudom eldönteni. Aztán eszembe jutottak korábbi beszélgetések, hogy ő mindig azt hitte meleg vagyok, mert a legtöbb barátom lány, ami igaz is, sokkal jobban érzem magam szép lányok társaságában, mint csak fiukéban. Mondtam is neki, hogy én ahol felnőttem, nem voltak korombeli srácok akikkel játszani lehetett volna és számomra ez lett természetes. Ha, most elkezdem neki bizonygatni, hogy nem vagyok meleg, akkor azért leszek az, ha nem ellenkezem, azért fogja azt hinni. Mit csináljak? Az is megfordult a fejemben, hogy egyáltalán ő is legjobb barátjának tart? Vagy, más haverjaival röhög rajtam a hátam mögött. Elérte, azt hogy a tükör előtt nézegessem a testtartásom, felveszem a hangom és visszajátszom, nagyon elbizonytalanított. 21/F
2017. máj. 25. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Most ideírod nekünk, hogy rákérdeztél. Hogy mit válaszolt, azt meg már nem írod ide. Akkor mi honnan tudjuk, hogy szórakozik veled, vagy komolyan gondolja. Ha szórakozik, akkor majd elmúlik. Ha komolyan gondolja, akkor meg komolyan közölni kell vele, hogy téved. Ha ennek ellenére folytatja, akkor meg csak volt a barátod. Te meg ne izgasd magad olyasmin, ami nem is igaz.
2017. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az volt a válasza, hogy küldött egy olyan matricát, amin a kutya jelzi, hogy ki tudja?
2017. máj. 25. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha összejössz egy lánnyal, akkor sztem magától rendeződik a dolog, addig viszont hagyd, minél jobban feszegeted a témát, annál gyanúsabb leszel..
2017. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nos, lehet, hogy ő a meleg, csak így tudakolja, hogy te az vagy e. Lehet reméli, hogy te is az vagy, s majd előbújhat előtted. Mindenki magából indul ki egyébként.
2017. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!