Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szerezhetnék új haverokat?

Hogyan szerezhetnék új haverokat?

Figyelt kérdés
Az egyetemről van pár barátnőm de ők elég tanulósak és nem szeretnek bulizni. Én viszont szeretek szóval kimondottan bulizásra, koncertre, vagy csak random iszogatásra szeretnék új, lazább haverokat szerezni. Meg amúgy is szeretnék több embert megismerni. Hol és hogyan tudnék ismerkedni ilyen céllal? 22/L

2017. máj. 28. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hol laksz kedves kérdező? 24/f
2017. máj. 29. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Már többen is kérdezték.. Budapest- Vas megye
2017. máj. 29. 08:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Balatonon leszel? Melyik részen?
2017. máj. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3: Siófokra leszoktam menni nyáron. Miért, te ott laksz?:)
2017. máj. 30. 21:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Budapestre szoktam alkalmanként feljárni, szóval ha gondolod, mi is dumálhatunk :D :)
2017. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj, nekem is kéne pár lazább barátnő, akikkel ellehet menni különböző helyekre😄 18L
2017. máj. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 22 éves lány vagyok, sőt, nekem is volt kint egy hasonló kérdésem, és azt rögtön törölték :D

Én is kapható vagyok sok random dologra Budapesten, iszogatás, tánc, koncertek :) nekem is inkább tanulós, otthonülős barátnőim vannak, de magamon érzem, hogy jól esne többet kimozdulni :)

Írj nyugodtan :)

2017. máj. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!