Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik legjobb barátnőm...

Az egyik legjobb barátnőm most árult el engem másodjára pár hónap alatt! Mélységesen csalódtam benne, és nem tudom, most mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Már 2 éve legjobb barátok vagyunk, csak most mar mellette ülök (az elozo barátnőm elviselhetetlen volt, úgyhogy eljutottunk addig, hogy mar nem vagyunk barátok).


1. Eset:

A régi barátnőmmel, most nevezzük Pankának, mikor osszevesztunk, a mostani legjobb barátnőm, most legyen Dorina, megkérdezte, hogy most mi van Pankával. Én meg leírtam neki mindenegyes dolgot, ami zavart Pankában. Erre meg Dorina elküldte ezt az üzenetet Pankának! Igazából egyáltalán nem volt olyan a levelem, amitől mélységesen meg lehet bántódni, és nem is különösebben érdekelt, mert így végre felnyílt Panka szeme, hogy ez nem mehet így tovább. Viszont ekkor nagyot csalódtam Dorinában. Még tagadta, miután kiderült, hogy az az üzenet lett elküldve Pankának, amit CSAK IS KIZÁRÓLAG Dorinának küldtem el. Ez kb. 3 hónapja volt, azóta sikerült megemésztenem, és gondoltam adok neki mégegy esélyt, mert láttam rajta, hogy tényleg nagyon megbánta.


2. Eset:

Szerelmes vagyok egy fiúba, most legyen Tibi. Ezt az öt legjobb barátnőm (és Panka) tudja. Ma odajött hozzam az egyik osztálytársam, hogy "Na mivan, szerelmes vagy? Tudom én! Ugye a Tibibe?" Ezen tökre leblokkoltam. Nem értettem, honnan tudhatta meg. Az öt legjobb barátom közül ketten (plusz Panka, akivel már egészen jóban vagyunk) egész nap mellettem, vagy a közelben voltak. Ketten a legjobb barátaim közül nem voltak mindig velem, az egyik Dorina. Szóval a kettő közül "a másik" mondta, mikor kerdeztem, hogy honnan tudhatta meg az osztálytársam, hogy kibe vagyok szerelmes, hogy hallotta, mikor Dorina elmondta annak az otársamnak, meg megegynek. Aztán az a bizonyos otársam is igazolta, hogy Dorinától tudja. Es Dorinatol, meg mikor kerdeztem, ráfogta Pankára!!! 1: Panka végig a szemem elott volt. 2: Panka egyáltalán nem ekkora szemet. Es mivel 2 ember is igazolja, meg a bizonyos 1. Eset után en mar simán elhiszem, hogy Dorina volt.


Egyszerűen akkorát csalódtam benne, hogy le sem lehet irni! Szerintetek holnap kitálaljak neki, hogy tudok mindenről beleértve az elozo esetet is? Vagy adjak neki egy utolsó utáni esélyt? Bar ez mar eleg necces lenne, ki tudja, mit árul meg el a többieknek??? A kovetkezo vajon mi lesz?! Elmondja magának Tibinek, hogy szerelmes vagyok bele?! Mert ezek után Kinézem belőle.


Köszi előre a válaszokat, hatalmas segítség lenne! 😖😖😖


Es ne haragudjatok, hogy ilyen hosszú lett.


2017. máj. 30. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szakíts vele !
2017. máj. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Tépd meg!
2017. máj. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen nem fogja fel a súlyát ennek a dolognak, vagy csak szimplán nem érdekli, de szerintem inkább az első igaz, szeret pletykálni.

Szerintem beszéld meg vele, és mondd el, hogy mit gondolsz erről. Viszont ezután jól gondold meg, hogy mit mondasz el neki, jobb vigyázni az ilyennel, mert mindent kitereget, mert egyszerűen nem fogja fel, hogy bízol benne, ezért mondtad el neki, és ő ezzel élt visszaélt.

Nem hiszem, hogy gonoszságból tette volna, mármint ha titokban nem utál téged, vagy nem szerelmes ő is a srácba, akkor ez a lehetőség nem valami sanszos.

2017. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
-élt
2017. máj. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Tudod ki állna vele szóba. Engem is állandóan hátbaszúrt a barátnöm csak én sajnáltam meg szerettem meg birka voltam aztán a kis kaput az tette be mikor az akkor 3 éves kapcsolatomba(azóta is együtt vagyunk) rondított bele úgy hogy szét mentünk a párommal csak én ekkor elis vertem a kis szutykot. Azt hozzá tenném hogy az összes de tényleg az összes barátnöjének a pasiját bekóstolta. Jelenleg is az én egyik exemmel él sajnos vannak ilyen szánalmas gerinctelen férgek és az a sanda gyanúm hogy a te barátosnéd is ilyen.
2017. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
Ezután nézd levegőnek, akárhogy is könyörög, ne foglalkozz vele, az ilyen nem barátnő. Ha megbocsájtasz, megfogja tenni ismét, ennyit nem ér. Ne állj bosszút, ne csinálj semmit, mutasd meg hogy te az ő szintjénél érettebben gondolkodsz, csak ne keresd a társaságát, ha odamegy hozzátok menjetek arrébb stb...
2017. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én nem adnák neki több esélyt, mivelhogy nem bíznék meg benne ezek után. Nekem is volt hasonló történetem fiú létemre ... tudom milyen érzés. 14/F
2017. máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
"Dorina" egy kis sz..rkeverő, nem kell neki semmit elmondani. Valszeg akkor is megmarad ez, ha felnőttök, mert ahogy elnézem, max 12-13 évesek lehettek. Azt pedig jegyezd meg, hogy amit 3 ember tud, már nem titok tőbbé, és semmit nem adunk írásba, amiről nem szeretnénk, hogy más is tudomást szerezzen.:-)
2017. máj. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
"legjobb barátnő" XD
2017. máj. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Megy rendesen a kakakavarás ahogy látom... :D
2017. máj. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!