Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kilót szeretnék kb leadi,...

5 kilót szeretnék kb leadi, mondjuk 5 hónap alatt. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Mint látjátok, nem akarok intenzív diétába fogni, maximum 5 kg van rajtam, és nem sietek sehova, inkább fokozatosan szeretnék fogyni (elkerülve a jojózást). Amennyit eddig tettem, az az, hogy 1-2 éve nem eszek cukrot, és tésztaféléket, csak nagyon minimálisan. Nem jelent problémát, nem is szeretem ezeket. Mit javasolnátok egy ilyen lassú változáshoz?
2016. okt. 2. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kiegyensúlyozott étrendet, nem túl erős kcal-deficittel és némi mozgást.
2016. okt. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak mpzogj többet vagy egyél picivel kevesebbet
2016. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Enni amennyire lehet, keveset eszem, abból már nem nagyon tudnék lefaragni.

Mozogni kb heti 2 órát fogok intenzíven. Annyi elég lesz a változáshoz? A súlyomat évek óta tartom, és 22 éves vagyok, ha ez számít.

2016. okt. 2. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az evés a lényege mindennek. Ha beleszoktatod magad, hogy keveset eszel (de táplálékban gazdag kaját) egy idő után nem is kívánod majd a kaját, + ha emellett még sportolsz, akkor 2 hónap alatt is kényelmesen lelehet fogyni 5 kilót, de még többet is.
2016. okt. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Anonymus1986 válasza:
Scitec nutritiontól egy L-carnitine 100.000-et 25 ml igyál futás előtt 4km -ről van szó ezt eljátszod reggel és este és naponta akár fél kiló elég elpárolog kipisiled és kiizzadod. ;)
2016. okt. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!