Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tetszem a baratomnak?

Tetszem a baratomnak?

Figyelt kérdés

Evek ota ismerem ot, de sose beszeltunk szexualis temakrol. Mostanaban viszont valami valtozott mert felbatorodott vagy nem tudom. Sokkal nyiltabban beszel es sokkal jobban fogadja, ha en viccelodok es elejtek nehany szexualis kommentet.


Allandoan hangoztatja, hogy mennyire erzeki a hangom, multkor meg kozolte, hogy nagyon szexi a nevetesem. Azon a napon hivott etterembe is.


En meg ugyanazon a napon kozoltem vele, hogy total szexinek tartom, hogy akkor kinezett, erre elpirult :)


Tegnap meg olyasmit mondott, hogy vesz nekem egy vibratort, ami teljesen nem ra vall.


Bar az etteremben arrol beszelt, hogy tenyleg kellene mar neki egy csaj. Es amikor kozoltem, hogy akkor nem velem kellene etterembe jarogatnia, mert mindenki azt hiszi, hogy egy par vagyunk, akkor azt mndta, hogy de hat lathatjak, hogy o nem ugy nem ram.


Igazabol csak azt szeretnem tudni, hogy vonzodik-e valamennyire hozzam. Nem kell, hogy baratnonek akarjon, de az jo lenne, ha valamennyire nonek tekintene.


2017. máj. 31. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Tehát neked is tetszik ő ;-) ... ezért nem mindegy ,hogyan tekint rád ... egyébként a válaszom ,igen ...szerintem te sem vagy közömbös a számára .:-)))
2017. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dugjatok.
2017. máj. 31. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mit kell ennyir cukrozni a taknyot?

Dugjatok azt kész.

2017. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez nem olyan egyszeru, mert szoban ragaszkodik hozza, hogy csak baratok.

De koszi a valaszokat.

2017. máj. 31. 10:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Érdekelne,hogy hány évesek vagytok ? ...Igen valóban van az ,amikor kár egy értékes barátságot kockára tenni ,de ugyanakkor bizony sokszor az érzelmek mindent felül írnak .(:
2017. máj. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Túl van ám nálatok is bonyolítva a semmi.
2017. máj. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!