Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért lépnek ilyen emberek az...

Miért lépnek ilyen emberek az életembe?

Figyelt kérdés

Van egy srac, aki a baratsagomat szeretne, olyannyira, hogy felreolvastam a jeleket, es azt hittem, tobbet szeretne baratsagnal. Szamomra pedig kezdettol fogva megvolt a szikra, nem tudtam ra elso alkalomtol baratkent tekinteni. Miert lep fel viszonzatlan vonzalom\szerelem\erzelem?

(Alig vannak barataim, es aki ennyire akarja a baratsagom, az irant is tobbet erzek) mi a cel?



2017. máj. 31. 08:43
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Álatalában. Apai konfliktusok állnak a háttérben. Vagy az apai szeretet hiánya gyermekkorban.
2017. máj. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Ha nincsenek barátságaid, komolyabb, bizalmas kapcsolataid, vagy kevesebb, akkor persze, hogy sokkal erősebben igényled, vágysz rá. Csak nincs kimondva. Ez természetes folyamat. Én is átmentem ezen, de rájöttem, hogy ezek nem szerelmek voltak, hanem puszta rajongás a szeretet, a figyelem miatt, amire már annyira ki voltam éhezve. Szerintem nálad is ez megy végbe.
2017. máj. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat
2017. jún. 1. 02:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Talán próbálj másképp állni az új emberekhez, ne éld bele magad, és fokozatosabban nyílj meg!Nem azt mondom ,hogy légy rideg, csak ha egyből bele éled magad abba,hogy többet akar,akkor ugyan ez lesz. Így látni fogod, hogy ki akar barátságot és ki akar többet :) (nem tudom milyen közvetlenséggel közelednek, de látatlanságban ezt tudom javasolni! :) )
2017. jún. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!