Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az, hogy annyit...

Miért van az, hogy annyit törődök velük és őket mégsem érdeklem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy miért van az, hogy én számon tartom a barátnőim születésnapját, névnapját, nap mint nap végighallgatom őket, a panaszaikat és ők még csak le se tojnak..(nem szeretném, de erre egy másik szót is lehetne írni :P ) nem kell, hogy most ajándékot hozzanak a születésnapomra, csak legalább ne felejtsék el. Olyan nagy kérés ez? :/ meglepi bulit hozok össze nekik meg egyebek és mégis ez van...ráadásul ha beszélek se érdekli őket, de ők folyton azzal jönnek, hogy nincsen barátjuk és, hogy öngyilkosok lennének legszívesebben...(szerintem ez már valamilyen szinten zsarolás is) nem is veszik észre, hogy másoknak is lehet nehéz az élete. Ennyire nem vagyok érdekes? Az igaz, hogy eléggé introvertált vagyok, de főleg annak hatására, hogy mint tapasztaltam senkit sem érdekel, hogy mit gondolok...

2017. jún. 1. 21:24
1 2
 1/13 SZOTYEE8 ***** válasza:
Magukkal vannak elfoglalva egyszer szándékosan feledkezz meg valamelyik születés vagy névnapjáról és ha kérdezik,hogy mi van dobd fel a labdát: elfelejtetted ? igen ahogy ti is elszoktatok felejteni engem! ne hagyd hogy kihasználjanak
2017. jún. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SZOTYEE8 ***** válasza:
Amúgy a kérdés alapján érdekes társaság lehet már bocsánat.
2017. jún. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

keress olyan barátnőket akik igazán értékelnek!

amúgy a mai világban, hogy lehet elfelejteni valakinek a születésnapját? Facebook mindig kiírja

2017. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem barátok. Csak kihasználnak..
2017. jún. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, már gondoltam rá, de én nem tudnék ennyire bunkó lenni velük, pedig tudom, hogy ők ezt megcsinálnák velem.... És igen, általában kihasználnak és mindig észreveszem, csak egyszerűen nem tudok mit tenni, rossz, hogy nem érdeklek senkit ..persze mások, hogy figyeljenek fel rám, ha még magamat sem becsülöm meg 😕
2017. jún. 1. 21:36
 6/13 A kérdező kommentje:
*válaszokat
2017. jún. 1. 21:37
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, ott van a facebook, de nem vették észre mégsem..Egyébként két barátnőm nem felejtette el, az egyik nagyon aranyos, csak folyton szórja a pénzt és mivel nem vagyok egy tehetősebb ember, nem szeretnék kínos helyzetbe kerülni...a másik barátnőm azt meg azt mondta, hogy jövő héten hoz ajándékot csak a pénz neki szemcseppre kellett, mondta ezt két hete, és amúgy annyira nem foglalkoztat, csak na. Jól esik az embernek ha kimutatják neki, hogy figyelnek rá :P
2017. jún. 1. 21:42
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Alul vagy a hierahiában. Megpróbálhatsz új falkához csatlakozni de ha nem változtatsz a viselkedéseden akkor ott is alul leszel, ha egyáltalán befogadnak.

Ha nagyot változnál (de erre minimális az esély) akkor iskolaváltáskor akár saját falkát is alapíthatnál mint falkavezér. Én pl ezt csináltam, akár neked is sikerülhet.

2017. jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De mit változtassak a viselkedésemen? Ráadásul általánosban sokat költöztünk szóval akkor meg nagyon ki voltam rekesztve, akkor tényleg alul voltam :D sárba löktek a hajamnál fogva, bezártak az öltözőbe meg ilyenek és örülök, hogy most a gimiben normálisabbak a lányok, de most legalább a legnagyobb gondom is csak az velük kapcsolatban, hogy nem figyelnek rám.
2017. jún. 1. 21:46
 10/13 anonim ***** válasza:
nem kell bunkónak lenned velük! el kell kezdeni kicsit kevesebbet foglalkozni velük, ha keresnek Ok, hanem akkor úgy is kihűl a kapcsolat.
2017. jún. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!