Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb haverom 4 napja nem...

A legjobb haverom 4 napja nem keres facebookon, se telefonon. Már nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Többször láttam, ma is, hogy online volt a chaten. De rám se írt. Szokott telefonon hívni néha, azon se. Utoljára élőben múlt héten pénteken láttam, amikor elmentünk a társaságával inni.
2015. szept. 1. 17:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagy?
2015. szept. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ezt négy hét múlva kérdezd meg mégegyszer.
2015. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
A másodiknak igaza van
2015. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Húha, kemény 4 napja? Igazi örökkévalóság...

Talán minden nap írogatnia kéne vagy mi?

Manapság kötelező minden nap írni meg egyből válaszolni, ha elolvasok valamit, mert különben a másik megsértődik? Az eszem megáll...

2015. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egy félre eső helyen fekszik, nyílt töréssel, meg lehet belső sérülésekkel, te meg ide irkálsz, hogy miért nem ír vissza?
2015. szept. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy rajta kívül senki sincs, akivel elmehetnék valahova. És unatkozom itthon, hétvégén nem csináltam semmit.
2015. szept. 1. 18:33
 7/19 anonim ***** válasza:

Szóval csak azért kéne naponta írogatnia, mert neked nincs senki másod, akivel el tudsz járni ide-oda és unatkozol? Ez egy csöppet kisajátító, nem gondolod?

Egy: valószínűleg van más dolga is.

Kettő: az ilyen kisajátító, tapadós, piócaszerű egyénekkel egy idő után megtelik az ember hócipője.

2015. szept. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kisajátítós, meg pióca se. Meg szoktam kérdezni a legjobb haveromat, hogy merre és mit tervez éppen, minden héten. Aztán vagy ketten, vagy többen megyünk. Vannak ismerőseim rajta kívül, de azokat hiába hívom, sose érnek rá...

Rá számíthatok, és úgy gondolom, a barátságunk többet ér bármi másnál.

2015. szept. 1. 22:14
 9/19 anonim válasza:
Miért nem írsz neki te ha ennyire beszélnél vele?
2015. szept. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Rávettem magam, írtam neki. Pár szavas válaszokat kaptam, hogy nem ér rá most velem közös programra menni, mert sok dolga van, fáradt. Megkérdeztem, mi a dolga, arra már nem válaszolt 1 órája. Régen nem volt rá ez jellemző, és magától is keresett. Miért teszi ezt velem? Már vége van a barátságunknak a szemében?
2015. szept. 2. 20:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!