Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek köcsögség? Mit...

Szerintetek köcsögség? Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Van egy lany baratom akivel mar nagyon regota beszelgetek es mar egyszeruen annyira idegesito lett:( Allandoan irogat random dolgokat es belsos poenokat. Szeretem meg minden es nem akarom megbantani ezert nem akarom megmondani h ne irogass ilyeneket, de valahogy muszaj tudatni vele. Alapbol rendes lany. Szerintetek mit kene tennem? 16/F

2017. jún. 4. 13:07
 1/7 anonim ***** válasza:
de mégis milyen random dolgokról vagy belsős dolgokról van szó? tudsz mondani pár példát?
2017. jún. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudod vannak ilyen ertelmetlen kijelentesek pl leirja minden mozzanatat ugy h en nem is kerdeztem. Meg ha kerdezem h mizu akkor ir nekem egy regenyt es szinten minden ertelmetlen aprosagot leir ami engem nem erdekel. Belsos poen olyan h azt a bizonyos poent csak pl az osztalya erti vagy a barati tarsasaga, en nem ertem es ezt o is tudja.
2017. jún. 4. 13:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy valamiért elkezdett vonzódni hozzád? Akár érzelmileg akár fizikailag, és talán próbálná mélyíteni a kapcsolatot.
2017. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. O mindig csak baratkent tekintett ram ahogy en is.
2017. jún. 4. 13:50
 5/7 anonim ***** válasza:
mikor megkéezed, hogy mizu, odaírod, hogy lécci csak a lényeget mond ,nem érdekel a rizsa, meg ilyenek
2017. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fúúú, nézd van (vagyis volt) ilyen barátunk a társaságban.


Csak innen tudom, miről is írsz, mert megtapasztaltuk.

Fogadjunk, hogy élőben is állandóan magáról beszél, ugye?


NA most, ez addig amíg nem tűnik fel, nem nagy gond, de egy idő után-pláne amikor másokra is kíváncsi vagy, mi van vele- roha*dt idegesítő tulajdonság.


Ez valami emberi jellemhiba egyébként szerintem, kényszeresen közlési ingere van, és képes a legapróbb, legjelentéktelenebb mozzanatát is fél órás regényekbe előadni valaki, mintha érdekes lenne. DE NEM AZ.

És ehhez jönnek ugyanezek, hogy pl számodra tök idegen emberekről mond/ír folyton sztorikat, mai oké, hogy neki vicces, de neked nem.


Az ilyeneknek kell a(z állandó) figyelem, a visszajelzés.


Nézd, nálunk ez egy idő után mindenkit idegsített.

Megváltoztatni nem lehet, mert ilyen. (Másrészt önzőek is egyben egyébként az ilyen embereke, mert ha jobban megfigyeled, arra is rájössz, hogy MINDIG róla van szó, és ha rólad, akkor 2 percen belül RÁ fogja terelni a témát, hogy vele mi van, meg bezzeg ő.... SZÓVAL MINDIG ÉN, ÉN ÉN. És irigyek is. Folyton hasonlítgatják a saját életüket másokéhoz, és ha neked előbb vagy jobban sikerül, ki vannak bukva.)



NA de visszatérve, mi tudattuk vele a problémát, aztán egyre kevesebbet foglalkoztunk vele. Sajnos az ilyen személyiség só szerint energiavámpírba tud átcsapni hosszú távon. Volt, hogy a barátja is emiatt szakított vele. Sajnálom is, de valahol megértem, mert ezt nem várhatja el értelmes ember a másiktól..


Az egyik srác nálunk pl a regényeire nem is reagált sokszor már, vagy csak max 1-2 szavakat. Azt szóvá tette, de kapcsolt, meg azért el-el dumáltak még úgy utána is.


Egyébként megsúgok egy titkot:

Tükre nem vágja le az ilyen ember, ha le se sz*ärod, próbáld ki: élőben is ha fél órája rájatja a pofáját és unottan hozzá szólsz a mondandójára 5 percenként egy "'AHA, igen, az tök jó, nahát" vagy hasonlókat, akkor sem vágja, hogy nem érdekel amit mond...

Mond valamit, és 1 szavakat reagálsz unottan, akkor is mondja tovább. Számomra ez félelmetes, hogy valaki ennyire ne vegye észre magát..


Ezeknek nem is az a fontos, hogy BESZÉLGESSENEK, hanem hogy mondja és kiadja magából. Magyarul tök mindegy mit reagálsz rá, csak ő kibeszélhesse magát.


Fuhh, megint felcsesz kicsit :D . Egyrészt sajnálom mert ez tuti kényszeres dolog, másrészt ( és inkább ez) meg roha*t undorító tulajdonság, amit javítani kéne, mert gáz.

N

2017. jún. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
JA és bocs az elgépelésekért, ("idegállapotba vó'tam, nem ám) :D
2017. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!