Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm már nem...

A legjobb barátnőm már nem törődik velem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár hónapban többször hívtam a legjobb barátnőmet programra, vagy áthívtam hozzánk. Mindig nemet mondott, arra hivatkozva, hogy tanulnia kell és nincs ideje. Ezt még elfogadtam, mert ugyanolyan órákra járunk és viszonylag sokat kellett tanulni. Most viszont már nagyjából vége a sulinak, már csak egy nyelvi érettségije van hátra, nekem pedig kettő(!!)nyelvi érettségim. Tegnap volt a 18. szülinapom, és egy másik barátunknak is mostanában, ezért közös bulit szeretnénk szervezni. A legjobb barátnőm meg nem akar eljönni, mert neki tanulnia kell a szóbeli érettségire... Egy sokkal nehezebb szintű vizsgán 92%-ot ért el a szóbelin, szóval nem igazán indokolt. Úgy érzem már fél éve kb., hogy nem törődik velem, nem akar velem lenni. Az meg szerintem elég nagy bunkóság, ha valakinek a 18. szülinapját nem ünnepled meg vele, ha a legjobb barátod. Én látom rosszul a dolgokat, vagy ez tényleg fura?

18/L


2017. jún. 5. 15:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdésedre a válaszom: Nem tudom!
2017. jún. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Várjátok meg még mindenkinek lemennek a vizsgák, utána bulizzatok egy nagyot. Lehet, hogy ő stresszesebben kezeli az egészet. Ha megvannak a vizsgák, nyugi van, és még mindig elutasító, ne keresd egy ideig, ha hiányzol neki, majd ő keres.
2017. jún. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt mondja, hogy neki utána se jó, mert dolgozik... Még csak nem is kezdett el munkát keresni, szóval nem hiszem, hogy fog. Nekem ez már tényleg csak kifogásnak hangzik. Viszont nem tudom, hogy mit tegyek. Beszélnem kéne vele erről?
2017. jún. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!